توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
مدیر جدید جامعه الزهرا(س) معرفی شد
آئین تودیع و معارفه مدیر جدید جامعه الزهرا(س) با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.
مدیر جدید جامعه الزهرا(س) معرفی شد
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، آئین تودیع و معارفه مدیر جامعه الزهرا(س) با حضور حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و جمعی از شخصیت‌های حوزوی و استانی پیش از ظهر امروز در تالار بیداری این موسسه برگزار شد.

 
در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام سید حسن ربانی رئیس هیئت‌امنای جامعه الزهرا(س)، بابیان اینکه احیا تمدن اسلامی در گروی حوزه‌های علمیه است اظهار داشت: این مسئولیت خطیر زمانی اهمیت می‌یابد که بدانیم مورد هجمه دشمنان قرار گرفته‌ایم.

 
وی افزود: یکی از پایگاه‌های مورد هجمه حوزه زنان است از همین رو مسئولیت آن‌ها در این عرصه برای دفاع از کیان تمدن اسلامی مضاعف می‌شود و در این راستا نقش ویژه جامعه الزهرا(س) هر چه بیشتر احساس می‌شود.

 
آیت‌الله مرتضی مقتدایی رئیس شورای سیاست‌گذاری حوزه‌های علمیه خواهران بیان کرد: پیشنهاد انتصاب حجت‌الاسلام مدنی به‌عنوان ریاست جامعه الزهرا(س) به شورای سیاست‌گذاری حوزه‌های علمیه مطرح، تصویب و بعد از تأیید مقام معظم رهبری ایشان به‌عنوان مدیر جامعه الزهرا(س) منصوب شدند.

 
وی با اشاره به امتیازات جامعه الزهرا(س) گفت: یکی از این امتیازات تأسیس این موسسه با تأیید و امر امام راحل بود و مدتی حجت‌الاسلام‌والمسلمین طباطبایی مدیریت این مرکز را به عهده داشتند، در این مدت ساختمان خوبی برای جامعه الزهرا(س) تأسیس شد تا اینکه بنا بر این شد که مدیریت جدید حجت‌الاسلام هاشمیان عهده‌دار شدند.

 
آیت‌الله مقتدایی بیان کرد: این موسسه موردحمایت ویژه مقام معظم رهبری است، ظاهراً مقام معظم رهبری به دلیل اینکه این مکان به امر و تأیید امام راحل تأسیس‌شده است عنایت ویژه‌ای به اداره و برنامه‌های این موسسه دارند.

 
در ادامه مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری بابیان اینکه دشمنان به دنبال آن هستند که بگویند دین و حجاب با علم و دانش سازگار نیست، اظهار داشت: در دنیای آلوده غرب به زنان به شکل یک ابزار نگاه می‌کنند و مسائل به وجود آمده در انتخابات ریاست جمهوری خود گویای این امر است.

 
وی بابیان اینکه امروز دست اداره دنیا در دست اراذل است، گفت: افراد هوس ران و بوالهوس حکمرانی جهان امروز را به عهده‌ دارند.

 
حجت‌الاسلام هاشمیان مدیر سابق جامعه الزهرا(س)  نیز بابیان اینکه افراد محصل در جامعه الزهرا(س) باید در بسیاری از برنامه‌ریزی‌های کشور واردشده و اعمال‌نظر کنند، گفت: نوع تربیت را باید به سمت کاربردی شدن و عملیاتی شدن پیش برد.

 
حجت‌الاسلام سید محمود مدنی مدیر جدید جامعه الزهرا(س) نیز بابیان اینکه تراز ترسیم‌شده کار را سخت می‌کند، گفت: ترازی که مقام معظم رهبری در نظر گرفته‌اند این است که این موسسه الگوی همه حوزه‌های علمیه خواهران شهرستان‌ها باشد.

 
وی با تأکید بر فعال‌سازی تمامی ظرفیت‌های حوزه‌های علمیه خواهران گفت: بالاتر از آن تراز بر اساس نامی است که بر سر در این موسسه گذاشته‌شده است، جامعه الزهرا(س) باید در شرق و غرب عالم خوش بدرخشد.
کد مطلب : 186419