توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
مسلمان واقعی می خواهی، نگاه کن به همین احمد آقا!
در حالی که مردم بی گناه یمن، عراق، سوریه و بسیاری دیگر از بلاد اسلامی این روزها مورد حمله آمریکا و ایادی آنها قرار دارند و اصلاح طلبان در این خصوص دم فرو نمی زنند در عوض با کوچکترین اتفاقی در غرب، چنان ماتم زده می شوند که انگار نزدیکترین کسانشان مرحوم شده اند.
مسلمان واقعی می خواهی، نگاه کن به همین احمد آقا!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حالی که مردم بی گناه یمن، عراق، سوریه و بسیاری دیگر از بلاد اسلامی این روزها مورد حمله آمریکا و ایادی آنها قرار دارند و اصلاح طلبان در این خصوص دم فرو نمی زنند در عوض با کوچکترین اتفاقی در غرب، چنان ماتم زده می شوند که انگار نزدیکترین کسانشان مرحوم شده اند.

بنا بر این گزارش به عنوان نمونه آخرین باری که عربستان کودکان یمنی را به خاک و خون کشید و یا آمریکا کودکان سوری و عراقی را با بمب هدف قرار داد کدام اصلاح طلبی این را خبر بد دانست و موضع گرفت!

اما تا خون از دماغ یک غربی جاری می شود شمع و فاتحه و سکوت و.... نثار آنها می گردد تا نشان بدهد ما چقدر مسلمانیم!

به گزارش خبرنگار ما و نمونه مطلب بالا حادثه آتش سوزی لندن می باشد که سریع با واکنش اصلاح طلبان مواجه گردیده است و سیل پیامها و ابراز احساسات برای آنها روانه گردیده است و احمد پورنجاتی هم برای عقب نماندن از قافله با گذاشتن پست: " یک دم نشد که بی خبر« بد» به سر کنیم؛  آتش سوزی برج ۲۴ طبقه در لندن..." نشان داد که چقدر مسلمان واقعی می باشد؟!به گزارش عصر امروز ولی ایکاش این حس همدردی برای کودکان یمنی و سوری و عراقی و لبنانی و... نیز کمی به کار می افتاد تا باور می کردیم رافعت مسلمانی شما فقط برای دشمنان نیست بلکه مسلمانان را هم در بر می گیرد!
کد مطلب : 205246