توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
کدام سخن درست است/
روحانی دیماه93/ از رکود اقتصادی خارج شده ایم/ روحانی بهمن95/ اقتصاد ما در حال گذار از رکود است
سئوال اساسی افکار عمومی از جناب رییس جمهور محترم اینجاست که بالاخره پس از نزدیک گذشت چهار سال از عمر دولت تدبیر و امید به هر حال ایران از رکود خارج شده است یا نه؟ مردم به کدام سخن شما اعتقاد داشته باشند و آن را باور نمایند، سخنان دیماه 93 یا بهمن ماه 95؟!
روحانی دیماه93/ از رکود اقتصادی خارج شده ایم/ روحانی بهمن95/ اقتصاد ما در حال گذار از رکود است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز اعتقاد به عبور از رکود و حرکت به سمت رونق اقتصادی در کشور به یک چالش بین منتقدین اقتصادی و رییس دولت تدبیر و امید تبدیل شده است.

بنا بر این گزارش اولین سخنان رییس دولت تدبیر و امید در خصوص عبور از رکود اقتصادی در دیماه 93 در بوشهر بر زبان جاری شد. وی در آن سخنان چنین اظهار داشت که: "  از رکود اقتصادی خارج شده ایم و به سمت رونق اقتصادی حرکت خواهیم کرد. "به گزارش خبرنگار ما در سند فوق که سایت انتخاب از حامیان دولت یازدهم آن را منتشر کرده است کاملا سخنان رییس جمهور محترم به خوبی نشان می دهد که وی چنین سخنی را اظهار داشته بود که تا همین دیروز هم همه منتقدین اقتصادی به آن اعتراض داشته و آن را فقط یک ژست تبلیغاتی می دانسته اند که البته از سوی دولت و اعضای کابینه رد می شد و سخنان رییس جمهور روحانی را درست ارزیابی می کردند.

اما درست در ماههای پایانی دولت یازدهم حجت الاسلام حسن روحانی روز گذشته و در مراسم سخنرانی خود در یوم الله 22 بهمن با صحه بر روی نظرات منتقدین در خصوص عدم عبور از رکود اظهار داشت: " ملت ما هرگز در پیش و خم های سخت این انقلاب راه و مسیر خود را با رهنمودهای رهبری گم نکرده اند و مشکلات را پشت سر گذاشتند. در عرصه بین‌المللی شرایط جنگ را به صلح تبدیل کردیم و اقتصاد ما در حال گذار از رکود و بی رونقی به سمت پیشرفت است."

به گزارش عصر امروز حالا سئوال اساسی افکار عمومی از جناب رییس جمهور محترم اینجاست که بالاخره پس از نزدیک گذشت چهار سال از عمر دولت تدبیر و امید به هر حال ایران از رکود خارج شده است یا نه؟ مردم به کدام سخن شما اعتقاد داشته باشند و آن را باور نمایند، سخنان دیماه 93 یا بهمن ماه 95؟! 
کد مطلب : 189641