توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۳
جهنم زوری!!
تمام دین در حیا و حیا در نهی از منکر تجلی پیدا می کند. کوچکترین اقدام در برابر سیل عظیم دین فروشی، نهی از منکر و امربه معروف است. به وظیفه خود عمل کنیم تا فردا در برابر امام و شهدا بیش از این شرمنده نباشیم!
جهنم زوری!!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز، امروز می‌گویند نه به حجاب اجباری! این رویکرد درست نیست و بی‌حجابی در فضای عمومی امر شخصی نیست. ممکن است فردی بگوید من خدا را قبول ندارم. در پاسخ باید بگوییم، مردم خدا را قبول دارند، تو در زندگی خودت می‌توانی به جهنم بروی، راه باز است و جاده جهنم هم دراز نیست و بسیار کوتاه است اما در جامعه نمی‌توان مردم را بالاجبار به جهنم برد.
 
رحیم پور ازغدی ضمن اشاره به مطلب فوق تاکید کرد که برخی‌ها می‌گویند «ظاهر مهم نیست دلت پاک باشد»، این دیدگاه را مرجئه در ابتدای اسلام ترویج می‌کردند این نیز یک انحراف است. الآن هم نوعی لیبرالیسم مذهبی به وجود آمده که می‌گوید تفکیک دینی و غیردینی وجود ندارند. هنر و علم ‌و... دینی و غیردینی ندارد.
 
به این مطالب باید اضافه کرد که تمامی این دیدگاه های مادی و اقدامات عملی بعد از آن بواسطه کمپانی های صهیونیستی برای زدن نهی از منکر و امربه معروف است.

چراکه تمام دین در حیا و حیا در نهی از منکر تجلی پیدا می کند. کوچکترین اقدام در برابر سیل عظیم دین فروشی، نهی از منکر و امربه معروف است. به وظیفه خود عمل کنیم تا فردا در برابر امام و شهدا بیش از این شرمنده نباشیم!
کد مطلب : 231373