۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۲
شاکری: مدعی العموم آخوندی را نسبت به عملکردش در حوزه مسکن پاسخگو کند
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از مدعی‌العموم می‌خواهیم آخوندی را نسبت به عملکردش در حوزه مسکن پاسخگو کند.
شاکری: مدعی العموم آخوندی را نسبت به عملکردش در حوزه مسکن پاسخگو کند
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز اقبال شاکری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه دولت نمی‌تواند از زیر بار مسئولیت آشفتگی در بازار مسکن، شانه خالی کند، اظهار کرد: از قوه قضائیه می‌خواهیم با استناد به اظهارات صریح آقای رئیس جمهور مبنی بر اینکه "اعتراف می‌کنم دولت یازدهم در حوزه مسکن عقب ماندگی داشت"، برای پاسخگو کردن وزیر راه و شهرسازی وقت، نسبت به ترک فعل مسئولیتش،  ورود کند.

وی افزود: آخوندی باید در محاکم قضائی پاسخگوی ضرر و زیانی که به مردم وارد شده باشد؛ لذا از دادستانی و قوه قضائیه می‌خواهیم به این موضوع توجه کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آخوندی با تصمیم‌های غلط شیرازه مسکن مهر را به هم زد، تصریح کرد: در طرح مسکن مهر عده زیادی از مردم به خانه‌دار شدن نزدیک شده بودند اما با اشتباهات آقای آخوندی از خانه‌دار شدن محروم شدند و هزینه‌های مسکن مهر به شدت افزایش پیدا کرد.

شاکری اضافه کرد: بی‌توجهی به مسکن مهر، باعث بی‌ثباتی در بازار مسکن شد و نه تنها متقاضیان این مسکن،  تمامی مردم در پی افزایش قیمت مسکن دچار ضرر و زیان شدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر کوتاهی دولت در حوزه مسکن راه پیگرد قانونی آخوندی برای مدعی‌العموم باز است.

وی اظهار کرد: دادستان باید از حقوق عامه حمایت و حراست کند. زیرا تمام مردم از گرانی مسکن دچار خسارت شدند و حق عامه لطمه خورده است. مدعی‌العموم می‌تواند با ورود خود آخوندی را نسبت به این حجم از خسارتهای وارد شده به مردم پاسخگو کند.

شاکری خاطرنشان کرد: مجلس از ورود دادستان به مسئله مسکن حمایت می‌کند و در این زمینه تمام تلاش خود را برای کمک به قوه قضائیه خواهد کرد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 285833
۱۳۹۹-۰۵-۱۵ ۱۷:۱۰:۱۹
آخوندی باید به جرم کم کاری ومصادره مسکن مهر ودادن به دلال های خودی و پسرش فوری باز داشت ومحکاکمه شود این آدم از ... دستور گرفته بود که این بلا سر مسکن مهر و ملت ایران بیاورد