توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
آتش به اختیار قلب فتنه را نشانه گرفته است
از روزی که امام خامنه ای افسران جنگ نرم را به مقابله فرهنگی با کوتاهی های احتمالی مسئولان امر کردند فتنه گران فرای خارج از کشور و جامانده های داخلی آنان بدجوری ضمیر این امر را به خود گرفته و به تکاپوی عجیبی برای مقابله با این فرمان افتاده اند.
آتش به اختیار قلب فتنه را نشانه گرفته است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز از روزی که امام خامنه ای افسران جنگ نرم را به مقابله فرهنگی با کوتاهی های احتمالی مسئولان امر کردند فتنه گران فرای خارج از کشور و جامانده های داخلی آنان بدجوری ضمیر این امر را به خود گرفته و به تکاپوی عجیبی برای مقابله با این فرمان افتاده اند.

بنا بر این گزارش افرادی امثال واحدی، حقیقت نژاد، اکبر گنجی و... بسیاری دیگر از فتنه گران بدجوری در تکاپوی این افتاده اند که در مقابله با سخنان حضرت آقا سخن پراکنی کنند و از تخریبهای گسترده ای نیز بهره برده اند ولی هر منصفی به مطالب و عکسهای منتشره آنها نگاه می کند این حقیقت را به خبی درک می کند که حضرت آقا به خوبی کجا را نشانه گرفته است.

به گزارش خبرنگار ما، هر کدام از فتنه گران به این تدبیر حضرت آقا به دلخواه خویش واکنش نشان داده است و کاملا مشخص است که جریان فتنه بدجوری آب در لانه اش افتاده است که حتی با تحریفات گوناگون سعی دارد از اهمیت این موضوع برای جلوگیری از بیداری در مقابل خود استفاده نماید.

اسناد زیر فقط بخشی از رصد صفحات اجتماعی عناصر خودفروش فتنه می باشد که از سردرگمی این جریان حکایت دارد.

کد مطلب : 205598