توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲
پارس پولیس، پایانی بر یک جام در جم
دیدار تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم پایانی بر لیگ برتر فوتبال در دوره هجدهم خواهد بود.
پارس پولیس، پایانی بر یک جام در جم
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، تیم فوتبال پرسپولیس در بازی امروز برابر تیم فوتبال پارس جنوبی در صورت پیروزی می‌تواند سومین قهرمانی پیاپی را با برانکو ایوانکوویچ بدست بیاورد و برانکو نیز به رکورد امیر قلعه نویی برسد.

 
تیم فوتبال پارس جنوبی جم در روز‌های اخیر شرایط خوبی نداشته است و در بازی‌های دور برگشت نتایج قابل قبولی نگرفته، اما این تیم همیشه در مقابل تیم‌های بزرگ بازی‌های قابل قبولی ارائه کرده است.

 
بازیکنان این تیم با توجه به حرف و حدیث‌های این چند روز باید با توان حداکثری در برابر پرسپولیس حاضر شوند و این موضوع کار برانکو و پرسپولیس را سخت خواهد کرد.

 
از سوی دیگر پرسپولیس تمام زحمات خود را در این بازی می‌بیند و با تمام قوا در این میدان حاضر می‌شود. این تیم که هفته گذشته نتوانست در تهران کار قهرمانی را یکسره کند و مقابل ماشین سازی به تساوی رسید این بار باید راه سخت‌تر را در جم سپری کند.

 
پارس پولیس امروز سرنوشت لیگ هجدهم را رقم می‌زند تا پایانی باشد بر اعتراض ها، گریه‌ها، لبخند ها، قهر و آشتی‌ها و ...

 
پویایی لیگ برتر فوتبال در دوره هجدهم و مدعی ماندن حداقل ۵ تیم تا ۲ هفته مانده به پایان رقابت‌ها مهمترین اتفاق در فوتبال ایران بود و مهم نیست کدام تیم قهرمان می‌شود چرا که بازی بُرد و باخت دارد، اما این نشاط و هیجان حاضر در سطح کشور قابل تقدیر است.
کد مطلب : 260290