۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
آیا حاضر هستید هم رای احمدی‌نژاد باشید؟
دبیر پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله‌هاشمی تاکید کرده که کافیست اعضای مجمع تشخیص به رای احمدی نژاد نگاه کنند و بعد ببینند که حاضر هستند با او هم نظر باشند!
آیا حاضر هستید هم رای احمدی‌نژاد باشید؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، گذر زمان ضعف استدلال‌های موافقان پالرمو بیش از پیش نمایان کرده است. این استدلال‌های سست بقدری آشکار شده که همان اندک موافقان قبلی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز، نظر خودشان را عوض کرده‌اند.

 
اما شکست موافقان در اقناع کردن تصمیم‌گیران کار را به هوچی‌گری‌های عجیب رسانده‌است.

 
در همین راستا یکی از نزدیکان سابق آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، برای اعضای مجمع استدلال کرده که یکی از دلایلی که باید با لایحه پالرمو موافقت کنند، رای احمدی‌نژاد است.

 
دبیر  پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله‌هاشمی تاکید کرده که کافیست اعضای مجمع تشخیص به رای احمدی نژاد نگاه کنند و بعد ببینند که حاضر هستند با او هم نظر باشند!

 
وی طی یادداشتی نوشته است: این یک پیشنهاد ساده ولی قابل تامل است که می‌توان در شرایط حداقلی در تشخیص مصلحت به آن اکتفا کرد، مثلا در همین جلسه آتی و حیاتی رسیدگی به لایحه پالرمو فقط کافی است در هنگام رای گیری به رای احمدی‌نژاد نگاه کرد و تصمیم گرفت.

 
این یادداشت بامزه در ادامه نیز تصریح می‌کند: سوالی که امروز و در آستانه رای تاریخی مجمع تشخیص مصلحت نظام به لایحه پالرمو مطرح است آن که چه کسانی از اعضای معزز مجمع حاضرند با وجود سوابق غیرقابل انکار احمدی‌نژاد در نفی مصلحت، همسو با او اعلام رای کنند و عکس خود را برای قضاوت تاریخ و آیندگان به یادگار بگذارند؟
مرجع : جهان نیوز
کد مطلب : 252208
عباس فاطمى
۱۳۹۷-۱۲-۰۲ ۱۵:۳۵:۰۹
وقتى رهبرى آقاى أحمدى نژاد را براى عضويت در مجمع تشخيص مصلحت انتخاب مى كنند يعنى اين طرف فقط از روى كينه ودشمنى قديمى آلِ رفسنجانى با أحمدى نژاد اين حرف را كه أصلا هم با مزه نيست مى زند