توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲
آیا هواپیمای ساقط شده در افغانستان ارتباطی با عین الاسد دارد؟
آمریکا که نمی خواهد بیش از این آبرویش در جهان از سیلی سخت سپاه ایران برود از هر راهی برای پوشاندن افتضاح عین الاسد استفاده می نماید و شاید سقوط این هواپیما بی ارتباط با سیلی سخت سپاه به آمریکایی های تروریست عین الاسد نباشد.
آیا هواپیمای ساقط شده در افغانستان ارتباطی با عین الاسد دارد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سروس سیاسی عصر امروز ساعتی پیش خبری از سقوط یک فرورند هواپیمای آمریکایی با 80 سرنشین در افغانستان با پدافند طالبان روی خروجی خبرگزاریها قرار گرفت.

بنا بر این گزارش این اتفاق در حالی روی داده است که در طول سالهای جنگ و حضور اشغالگران تروریست آمریکایی در منطقه و کشتار مردم کشورهای مورد تهاجم قرار گرفته بی سابقه بوده است.

به گزارش خبرنگار ما در حالی این اتفاق روی داده است که حمله موشکی 20 روز پیش سپاه به عین الاسد با تلفات گسترده نظامیان آمریکایی همراه بوده است ولی دولت ترامپ از ترس واکنش مردم آمریکا و تاثیر منفی بر روی آرای انتخاباتی اش از پخش اخبار آن به شدت جلوگیری نموده است.

به گزارش عصر امروز این احتمال که هواپیمای آمریکایی ساقط شده در افغانستان حامل اجساد کشته های پادگان عین الاسد که شامل سربازان و افسران بلند پایه ارتش آمریکا که در عین الاسد و در حمله موشکی و سیلی سخت سپاه به درک واصل شده باشند می رود باشد زیرا طالبان سقوط آن را بعهده گرفته است.به هر حال آمریکا که نمی خواهد بیش از این آبرویش در جهان از سیلی سخت سپاه ایران برود از هر راهی برای پوشاندن افتضاح عین الاسد استفاده می نماید و شاید سقوط این هواپیما بی ارتباط با سیلی سخت سپاه به آمریکایی های تروریست عین الاسد نباشد.
کد مطلب : 276564