توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
وکیل‌پور به نفع لیست ائتلاف انصراف داد
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرد به نفع لیست ائتلاف شورای انقلاب از حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، مهدی وکیل پور عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای انصراف خود را از حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

اینجانب فرزند جنوب شهر و زادگاه مردانگی و وفاداری به اسلام و انقلاب- منطقه دارالشهدای تهران- در مسیر تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و با هدف مطالبه راهکارهای اجرایی برای حل مشکلات مردم و تحقق آرمان های مستضعفین جامعه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردم.

در این مسیر با توکل بر خدا و اتکا به نیروی جوانی خویشتن و حمایت جمعی از جوانان نخبه و انقلابی بر مبنای اصل تکلیف، برنامه های خود را برای تشکیل مجلسی کارآمد تقدیم ائتلاف نیروهای انقلاب نمودم.

در این مسیر برای به ثمر رسیدن طرح ها و برنامه ها با عزمی راسخ تر از قبل در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی حاضر خواهم بود و معتقدم می توان در مسیر اعتلا و پیشرفت ایران اسلامی در عرصه های دیگر برای خدمت به مردم و کشور تلاش نمود.

علیرغم انتقادات وارده فراوان به مدل وحدت در شورای ائتلاف و سبک مدیریت ضعیف آن که طرح این مسائل را در شرایط فعلی به مصلحت نیروهای انقلاب نمی دانم و از آن عبور می کنم. اعلام می کنم بی مهری های صورت گرفته ذره ای از ارادت و تلاش ما برای موفقیت جبهه انقلاب کم نمی کند.

از عموم برادران و خواهرانم، به خصوص جوان های مومن و انقلابی، معتمدین و نخبگان در محلات جنوب شهر تهران و همشهریان آذری و ترک زبانم که در این مدت نسب به حقیر محبت داشتند صمیمانه سپاسگزارم.

در پایان ضمن دعوت از عموم مردم برای خلق یک حماسه پرشور در انتخابات دوم اسفند ماه، امیدوارم برای پیشرفت ایران و رونق زندگی مردم، لیست ایران سربلند در انتخابات پیروز شود تا نقطه آغازی برای تغییر وضع موجود و نقطه پایانی بر دولت بی تدبیر و مایوس امید باشد. همچنین در مسیر کمک به وحدت و انسجام نیروهای ارزشی و اصولگرا به نفع لیست ائتلاف شورای انقلاب(ایران سربلند) از حضور در انتخابات انصراف می دهم.

و من الله التوفیق
مهدی وکیل پور
دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 277464