۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
اقدام تحسین‌برانگیز خانواده شهید ‎حاج قاسم سلیمانی
برادر شهید سلیمانی گفت: از مراجع قضایی و انتظامی می‌خواهم پرونده جوان بازداشت شده را که به تصاویر سردار سلیمانی اهانت کرده است، مختومه کنند.
اقدام تحسین‌برانگیز خانواده شهید ‎حاج قاسم سلیمانی
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، آقای سهراب سلیمانی، برادر شهید سلیمانی افزود: امروز شنیدم جوان دستگیر شده زیر ۱۸ سال دارد و با شناختی که از روحیه سردار دارم می‌دانم ایشان از این موضوع راضی نخواهد بود که فردی به خاطر او مورد آزار و اذیت قرار گیرد.


وی گفت: ما به عنوان خانواده از حق قانونی خودمان می‌گذریم و از مسئولین و مراجع انتظامی و قضایی خواهش می‌کنم این موضوع را پیگیری نکنند.


آقای سلیمانی تصریح کرد: قرار است من فردا این جوان را ببینم و به او می‌گویم که حاج قاسم به جوانان علاقمند بود و دوست داشت افرادی باشند که در جامعه تأثیرگذارند.

 
وی تاکید کرد: خواهش من از مراجع قضایی و انتظامی این است که موضوع را پیگیری نکنند چرا که حاج قاسم به جوانان عشق می‌ورزید.

 
آقای سلیمانی افزود: این جوان قصد و نیتی نداشته و تحت تأثیر یک موضوع احساسی قرار گرفته که حتماً قابل بخشش است.

 
فردی که چند روز پیش به تصاویر سردار سلیمانی اهانت کرده بود امروز بازداشت شد.
کد مطلب : 276320
۱۳۹۸-۱۱-۰۳ ۱۶:۱۲:۳۶
شما باید بدانید پدرتان نماد جریان مقاومت است و صرفا متعلق به شما نیست که ببخشید یا نبخشید. ضمن اینکه اینکار شما جر جری تر کردن این حضرات فایده دیگری ندارد. با افرادی مواجهیم که علنا شمشیر را علیه اسلام و انقلاب و رهبری بسته اند و پاره کردن تصویر پدر شما کم اهمیت ترین کار آنها است.