توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۸
شما با دیدن این مصاحبه به چه جیزی دست یافتید!
چندی پیش مصاحبه ای از یک نوجوان در صداوسیما پخش شده است که واکنش های مختلفی در فضای مجازی به همراه داشته است.
شما با دیدن این مصاحبه به چه جیزی دست یافتید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز چندی پیش مصاحبه ای از یک نوجوان در صداوسیما پخش شده است که واکنش های مختلفی در فضای مجازی به همراه داشته است.

بنا بر این گزارش رضا رشیدپور با یک نوجوان ده ساله که خود را مخترع و طراح خودروی که شرکت تسلا و ولوو خواهان او هستند و بجای مدرسه دردانشگاه تدریس می کند مصاحبه نموده و او را یک نابغه معرفی نموده است.

به گزارش خبرنگار ما اینکه این نوجوان آنچه که گفت واقعا هست یا نه باید مسئولان صداوسیما راسا درباره آن اظهار نظر صریح نمایند تا شائبه هایی که در خصوص صحت نداشتن آن و سرکار گذاشتن مردم مطرح می شود بر طرف شود و اگر واقعا آن سخنان ادعایی بیش نبوده است لازم است با مجری آن برنامه برخورد قاطع صورت گیرد و برای همیشه از صداوسیما کنار گذاشته شود.

البته برخی از سخنان مردم که به نظر درست می آید از این قرار است: در کدام دانشگاه درس می دهد؟! دانشگاه باید اسم داشته باشد؟ چی درس می دهد؟
و یا اینکه: در سایت اختراعات ایران اسم ایشان حسین عطایی رو نوشتم هیچ اختراعی را برای ایشان نشان نمی دهد پس این ۱۶ اختراع کجا هستند... نمونه هایی از سخنان مردم است.به گزارش عصر امروز اما اگر بنا را بر این بگذاریم که فعلا سخنان و ادعاهای این نوجوان درست است که در این میان یک قسمت از پرسش و پاسخ رشیدپور با این نوجوان بسیار جالب توجه و البته تاسف برانگیز است.

ماجرا از این قرار است که وقتی رشیدپور از این نوجوان سئوال می کند با توجه به اینکه کارخانه های ماشین سازی معروف از وی دعوت به همکاری کرده اند آیا ایران خودرو و سایپا هم از وی دعوت کرده اند یا نه که وی جواب می دهد دعوت به همکاری که نه ولی یه نامه هایی به وی داده اند! که در این هنگام از طریق گوشی و اتاق فرمان به رشیدپور اشاره می شود تا درباره عدم همکاری ‎ایران‌ خودرو و سایپا چیزی نپرسد؟! و وی نیز دیگر از ادامه پریدن این سئوال بی خیال می شود!

با این توجه در حال حاضر معلوم می شود که چرا ما می توانیم ماهواره با حیوان زنده به آسمان بفرستیم و یا در انرژی هسته ای یا صنایع موشکی چنان پیشرفت کنیم که دنیا را به وحشت بیندازیم ولی نمی توانیم یک خودروی خوب برای مردم بسازیم تا هر روز شاهد کشته شدن هموطنان عزیزمان در خودروهایی نباشیم که هیچ ایمنی و کیفیت مناسبی ندارند!؟
کد مطلب : 226523