توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
استاندار تهران: استقبال مردم از پیاده‌روی جاماندگان اربعین ۳ برابر شده
استاندار تهران با بیان اینکه استقبال مردم از پیاده‌روی جاماندگان اربعین سه برابر شده است، گفت: موکب‌ها و اکیپ‌های استقراریافته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه مراسم جاماندگان اربعین حسینی اظهار داشت: پیش بینی می‌شود جمعیت امروز مراسم امسال جاماندگان اربعین حسینی در تهران ۲.۵ یا ۳ برابر جمعیت سال گذشته بوده و تنوع سنی در شرکت‌کنندگان در مراسم به چشم می‌خورد.

 
وی افزود: امسال شور و شوق خاصی در این مراسم حکم فرماست و شاهد جمعیت قابل توجهی در این راه‌پیمایی هستیم و امسال با هماهنگی‌های صورت گرفته همه نیروها و دستگاه‌های بسترساز امنیت و سهولت حضور مردم اعم از نیروی انتظامی، شهرداری، فرمانداری‌های ری و تهران انسجام بخشی شد تا شاهد راهپیمایی عظیم و پرشور باشیم.

 
استاندار تهران بیان داشت: امروز روحیه دلدادگی و عاشقانه به مسیر انقلاب اسلامی که در تدوام خط عاشورا و اربعین حسینی است در میان مردم شکل گرفته است و ان‌شاءلله تا ظهور حضرت حجت(عج) تداوم خواهد یافت.

 
محسنی بندپی گفت: موکب‌ها و اکیپ‌های استقراریافته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است و نشان این است که درک عمیق از قیام و فرهنگ حسینی است که در انقلاب اسلامی نیز با همان انگیزه تداوم یافت.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 270821