توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶
اختصاص125 میلیارد تومان از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه
استاندار کرمانشاه گفت: از ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبارات سفر مقام معظم رهبری ۱۲۵ میلیارد تومان امسال به استان کرمانشاه تخصیص یافت.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، هوشنگ بازوند پیش از ظهر امروز  در نشست شورای برنامه‌ریزی استان اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری‌های جدی که انجام شده امسال 125 میلیارد تومان از محل مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب، به استان اختصاص یافته است. 

 
بازوند افزود: برای این منظور تنها 1000 میلیارد تومان بودجه سالیانه وجود داشت که 12.5 درصد آن به کرمانشاه اختصاص یافت و دریافت این بودجه موفقیت بزرگی محسوب می شود.

 
استاندار کرمانشاه گفت: با پیگیری‌های انجام شده استان کرمانشاه در بودجه سال 98 از یک افزایش اعتبارات مناسب برخوردار بود. 


وی عنوان کرد: هم‌اکنون نیز تدوین بودجه سال 99 کشور در دست اقدام است و مدیران دستگاه‌ها و ادارات استان باید پیگیری این موضوع را در اولویت قرار دهند و هر جا نیاز به رایزنی و پیگیری در سطح ملی بود از ظرفیت مدیریت ارشد استان و نمایندگان استفاده کنند.

 
بازوند گفت: فرمانداران و مدیران شهرستانی ادارات و دستگاه‌ها از عدم اختیارات کافی برای نظارت بر پروژه‌ها و برنامه‌های پیشبرد کارها گله‌مند هستند و این شرایط باعث ایجاد مانع در مسیر کارآفرینان و روند اجرایی پروژه‌ها و برنامه‌ها شده است.

 
وی افزود: مجموعه استانداری، شورای فنی و مدیران دستگاه‌ها و ادارات باید اختیارات لازم برای تصمیم گیری‌های مربوطه را در اختیار فرمانداران، کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها و نمایندگان شهرستانی دستگاه‌ها قرار دهند تا روند توسعه با مانع روبه‌رو نشود.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 271929