توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
آقای قالیبلف با 4درصدی ها چه می کنید؟
رویکرد مردم به یک رزمنده و فرمانده دفاع مقدس؛ حاکی از یک حقیقت است که فردی را انتخاب کرده اند که با بچه های جبهه و جنگ بویژه شهید احمد کاظمی و حاج قاسم سلیمانیِ عزیز هم نفس و هم سفره بوده است و بعبارتی مردم ستمدیده از چهاردرصدیها به خویشتن خویش باز گشته و عملا به نیروهایِ اصولگرایِ انقلابی اعتماد کرده اند.
آقای قالیبلف با 4درصدی ها چه می کنید؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جناب آقای دکتر قالیباف مسئولیتهای قبلی شما نشان داده که در هرعرصه ای واردشده اید تحول ایجاد کرده اید امروز؛ مردم ما؛ با انتخاب مستقیم خودشمارا برای قوه ای برگزیده اند که در راس امور است و باید باشد.

اگر چه این دوره با انتصابها و انتخابهای جناب عالی تفاوت فاحشی دارد که مسئولیتتان را دو چندان می کند اما جبهه ای و جهادی بودن؛ در پرونده آن جناب ثبت و عیان است و از یک فرد سیاسیِ مبهمِ حزبی و بی مسئولیت متمایز می سازد.

و لذا رویکرد مردم به یک رزمنده و فرمانده دفاع مقدس؛ حاکی از یک حقیقت است که فردی را انتخاب کرده اند که با بچه های جبهه و جنگ بویژه شهید احمد کاظمی و حاج قاسم سلیمانیِ عزیز هم نفس و هم سفره بوده است و بعبارتی مردم ستمدیده از چهاردرصدیها به خویشتن خویش باز گشته و عملا به نیروهایِ اصولگرایِ انقلابی اعتماد کرده اند.

جنابعالی با اوضاع فعلی با چهاردر صدیهائی که بارها از آنها نام برده و ثروت و قدرتِ کشور را طی چهل سالِ گذشته بین خود دست بدست کرده اند چه برنامه ای خواهید داشت.

قوه در راس امور با تعداد قابل توجهی نماینده رزمنده و انقلابیِ تازه نفس، فرصت بسیار مغتنمی است که در ادوار گذشته کمتر اتفاق افتاده است. شفافیت و صداقت دربیان و عمل و دوری از اشرافیگری و معامله و ملاحظه با صاحبان قدرت؛ خواست مردم است.

از سوئی دیگر تصویب قوانین دوفوریتی بویژه درخصوص معیشت؛ که مردم گرفتار آن هستند از انتظارات اورژانسی ملت ایران می باشد.

برهمگان مشخص است که مجلس کار اجرائی نمی کند و انتظار شق القمر کردن از مجلس یازدهم هم مقصود مردم نمی باشد اما حساب کشی از دولتی که ۷سال است مردم را در داخل و خارج تحقیر و مستمند گردانده و بر اثر بی کفایتی و دروغ؛ اقتصاد کشور را متلاشی کرده است انتطار بحق و قانونی مردم عزیز می باشد.

بنابراین: انتظار داریم رهنمودهای حضرت آقا در خصوص چهاردرصدیها تبدیل به قانون همیشگی شده و همانگونه که جنابعالی هم این تقسیم بندیِ چهاردر صدی را داشته اید به منصه ظهور برسد. ان شاءالله

۵ اسفند ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 277941