۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴
تاجگردون گیت/ عده ای نمره قبولی نگرفتند!
تاجگردون از مجلس اخراج شد، اما یک سئوال همچنان باقی است و ان این است که اگر وی بدلیل تخلفات عدیده خود مشمول رافت نمایندگان معترض شده است! آیا مورد باز خواست انقلاب اسلامی و قوه قضائیه هم قرار خواهد گرفت یا خیر.
تاجگردون گیت/ عده ای نمره قبولی نگرفتند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تاجگردون از مجلس اخراج شد، اما یک سئوال همچنان باقی است و ان این است که اگر وی بدلیل تخلفات عدیده خود مشمول رافت نمایندگان معترض شده است! آیا مورد باز خواست انقلاب اسلامی و قوه قضائیه هم قرار خواهد گرفت یا خیر. بنظر می رسد مرحله بعدی، رسیدگی  قوه قضائیه به اتهاماتی است که نمایندگان ملت با رای خود بر صحت و درستی آن صحه گذاشتند.

نماینده منتخب مردم شریف گچساران در حالی نتوانست رای مجموع نمایندگان را برای باقی مانده در کرسی سبز بهارستان بدست آورد که رفتارها و هزینه های تیلیغاتی دوران انتخابات مجلس یازدهم در گچسازان بهت و حیرت و انتقادات فراوانی را برای وی به همراه داشت و شاید به جرات بتوان ادعا کرد که همین رفتارهای انتخاباتی تاجگردون باعث شد تا پرونده کارهای اسرار آمیز دیگر وی بر سر زبانها بیفتد و همگان بدانند که تاجگردون نه یک شخص که نماد جریانی است که قصد دارد با نفوذ در ارکان نظام تقنینی کشور همچنان به رفتارهای فراقانونی خود در زمینه های سیاسی و اقتصادی ادامه دهد.

در هر صورت مجلس یازدهم با برداشتن گام محکمی در مبارزه با فساد و رانت خواری نمره قبولی گرفت و توانست به شعار اصلی خود که همانا مبارزه با فساد و رانت خواری بود عمل نماید و این هم درسی بود برای تمامی ارکان نظارتی تا خود قبل از اینکه نمایندگان مجلس اقدامی کنند به وظیقه قانونی خود عمل کنند. خطاب این سخن می تواند شورای نگهبان، وزارت اطلاعات و دیگر ارکان نظارتی باشد.

قدم بعدی و خواسته مهم ملت از مجلس شفافیت آرا در مورد رای منفی و مثبت به اعتبار نامه ایشان است. از بین 102 نماینده موافق، حداقل 70 نماینده با شعار اصولگرایی و شفافیت رای مردم را به ناحق بخود اختصاص دادند و در بزنگاه مهمی بنام تاجگردون هویت و پرچم خود را بالا بردند و نشان دادند که تا مجلس قاطع و انقلابی خیلی فاصله داریم، مجلسی که با فشار افکار عمومی و افشاگری‌های پی در پی، در هنگام رای‌گیری، هنوز نیمی از جمعیت آن به بقای فساد راضی هستند، در آینده خون‌دلهای بیشتری می تواند به ملت وارد می‌کند.

رضا احمد زاده
کد مطلب : 284754
۱۳۹۹-۰۴-۱۸ ۲۲:۱۶:۵۶
خدا را شکر که تاج گردون هم از صحنه خارج شد همان طور که خدا راشکر علی مطهری ازدور خارج شد