توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷
ماستمالی افتضاحات پایتخت ۶ در برنامه سفارشی شبکه یک
در میزگرد "شب صحبت" ۵ نفر حضور داشتند که ۲ نفر، از عوامل سریال، یک فرد در قامت منتقد که مشغول تعریف و تمجید از پایتخت ۶ بود و مجری که کاملا غیرحرفه‌ای به دفاع از آن می‌پرداخت.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، کانال تلگرامی ایران سیاست نوشت: در شرایطی که سریال محبوب و خانوادگی پایتخت، در سری ششم خود دچار چالش شدید در محتوای سخیف شده، تا جایی که اعتراض دیرهنگام و فرار به جلوی رئیس سازمان صداوسیما را رسما برانگیخت، شبکه اول سیما در برنامه‌ای غیرزنده و تولیدی، به بهانه‌ی تحلیل و نقد این سریال، مشغول ماستمالی ناشیانه‌ی آن شد.

در میزگرد "شب صحبت" ۵ نفر حضور داشتند که ۲ نفر از عوامل سریال، یک فرد در قامت منتقد که مشغول تعریف و تمجید از پایتخت ۶ بود و مجری که کاملا غیرحرفه‌ای به دفاع از آن می‌پرداخت و نهایتا ۱ منتقد واقعی که از لحاظ ترکیب نفرات و نیز زمان اختصاص یافته، در اقلیت کامل قرار گرفته بود!

این ماستمالی آماتور از سریال مذکور، بیشتر از آن که به "پایتخت" کمک کند، عملا موجب تضعیف آن شد چرا که به جای فضادادن به نقدها که اکثرا بر محتوای "پایتخت ۶" متمرکز است و بر پایه‌ی دفاع از رویکرد خانوادگی سری‌های قبلی بود، تنها به بیان برخی کلیات و بدیهیات پرداخته شد.

ظاهرا، جریان نفوذی و قدیمی رخنه‌کرده در رسانه ملی که احساس ترس کرده، درصدد رفع و رفوی مسائل و تداوم حضور خود هستند.
کد مطلب : 280253