توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۶
انتخابات ۱۴۰۰ و جنگِ احزاب
آنچه که مشخص است؛ بسیاری از احزاب سیاسی فرصت طلب و نفوذی با همکاری خواص بی خاصیتِ طرفدار باطل و صاحب منصبان منافق و غیر انقلابی؛ جبهه واحدی را علیه انقلابیون تشکیل داده اند و همانند جنگ احزاب بمیدان آمده و می خواهند این بار نیز یک عَمرِبنِ عبدود را از خندق عبور داده؛ تا در مقابل تمام انقلاب و اسلام بایستد و شمشیر بکشد.
انتخابات ۱۴۰۰ و جنگِ احزاب
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تجربه تاریخی جنگهای صفین؛ خوارج؛ جَمَل و احزاب و واقعیتهای امروزِ جامعه نشان می دهد که تمام افراد لیبرال و غربگرا که به مراکز قدرت و ثروت متصل بوده و اکثر این چهل ویک سال در مناصب مدیریت عالی و اثر گذار کشور حاکم بوده اند؛ بعلت ناکارآمدی و بی کفایتی و بعضاً نفوذ و خیانت؛ بشدت از نظر مردم افتاده و رسوا شده اند و امروز به تارِمویی وصل هستند که تلاش می کنند این تارِ مو پاره نشده و همچنان در مراکز قدرت باقی مانده و ابقاء گردند.

اینها افراد مذبذبی هستند که اغلب مثلِ شبث ابن ربعی در همه دولتها بوده و به ثروتهای هنگفتی دست یافته اند ضمن اینکه تحصیل و اسکان بستگان درجه یک اینها در امریکا و کشورهای غربی کاملا عیان شده است.

مضافاً بر اینکه؛ محاکمه شوندگان دوساله گذشته در دستگاه قضا اغلب از بستگان درجه یک و منصوبین همین مدیران فعلی می باشند. اگر چه منتظرمی مانیم تا پایان این دولت؛ حقایق بیشتری روشن شده و سهم این آقایان در فسادها و جاسوسیها و خیانتهای انجام شده بیشتر عیان گردد.

اما آنچه که مشخص است؛ بسیاری از احزاب سیاسی فرصت طلب و نفوذی با همکاری خواص بی خاصیتِ طرفدار باطل و صاحب منصبان منافق و غیر انقلابی؛ جبهه واحدی را علیه انقلابیون تشکیل داده اند و همانند جنگ احزاب بمیدان آمده و می خواهند این بار نیز یک عَمرِبنِ عبدود را از خندق عبور داده؛ تا در مقابل تمام انقلاب و اسلام بایستد و شمشیر بکشد.  

این جماعت باطل به فینال رسیده و چون شانس قطعی برای پیروز شدن ندارند؛ خوابهای آشفته ای برای بهم زدن ساختار انقلاب اسلامی؛ تغییر قانون اساسی؛ ولایت فقیه؛ سپاه؛ ارتش؛ بسیج؛ شورای نگهبان؛ و نهادهای دلسوز و خادم مردم. به خطر انداختن امنیت جامعه و دریک جمله؛ متلاشی کردن ارکان نظام دیده اند. ضمن اینکه جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا سایه به سایه اینها جلو خواهد آمد و این بیچاره های مفلوکِ ترسو و نفوذی با اتکا و پادوئی دشمن بدنبال مقاصد شوم خود می باشند.

بنابراین: اینگونه به نظر می رسد که تمامِ کُفر در مقابل تمام انقلاب اسلامی ایستاده و قطعا با بهره گیری ازمدیران و احزابِ نفوذی داخلی و زخم خوردگان سیاسی؛ یک جنگ احزاب دیگری را به راه خواهند انداخت و سرنوشت مردم هم هیچ اهمیتی برای آنها ندارد.

و لذا بیداری و بصیرت مردم در انتخاب رئیس جمهور انقلابی و کارآمد و متعهد باید در سرلوحه کار قرار گرفته و لحظه ای فریب نفوذیهای ورشکسته داخلی و تهدید دشمنان خارجی را نخورند. ان شاءالله

۴ بهمن ماه  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 293051
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر