توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
این اتحاد، دشمن را کور و به هراس انداخته است!
تصاویر و سخنان سردار جعفری و دکتر ظریف در خصوص یاوه گویی های ترامپ علیه سپاه چنان موجی براه انداخته است که علاوه بر صهیونیستها، فراریان فتنه گر یا همان وطنی های سابق! را نیز به هزیان گویی و یاوه سرایی انداخته است.
این اتحاد، دشمن را کور و به هراس انداخته است!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تصاویر و سخنان سردار جعفری و دکتر ظریف در خصوص یاوه گویی های ترامپ علیه سپاه چنان موجی براه انداخته است که علاوه بر صهیونیستها، فراریان فتنه گر یا همان وطنی های سابق! را نیز به هزیان گویی و یاوه سرایی انداخته است.

بنا بر این گزارش، منافق فراری رضا حقیقت نژاد، چنان از اتحاد یکپارچه قوا و مردم در حمایت از سپاه این یارو یاور کشور در برابر ترامپ به وحشت افتاده و خوابهای آشفته اش را دود شده بر هوا یافته است، یک مشت اراجیفی بهم بافته است که خودش نیز آن را قبول ندارد! زیرا اگر یکی از این چرندیات وی علیه سپاه درست بود نه این اتحاد و حمایت به وجود می آمد و نه این همه ترس از سپاه به دل دشمن می افتاد؟!

به گزارش خبرنگار ما، این منافق در عنوان مطلبش هم که نوشته است " فرمانده سپاه با ظریف می خندد، علیه روحانی می جنگد" نشان داد که نفاق و کذب موج می زند زیرا در یکی بودن سیاست های ظریف و روحانی دیگر هیچ کس شکی ندارد و این ابلح معلوم نیست چگونه می خواهد سایر حرفهایش در این مقاله به دیده مخاطب مقبول بیفتد!به گزارش عصر امروز این نوع سخنان این مطلب را ثابت کرده است که هرگاه همه یک دل و یکصدا بشویم قطعا دشمن کاری از پیش نخواهد برد و ایران در مقابل دنیا چون گذشته پیروز و سربلند خواهد شد.
کد مطلب : 218973