توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱
بر مدار عقده ای ها!!
سالهاست سینما در چنبره فساد گرفتار است و آلودگانش در بی حیایی از یکدیگر گوی سبقت را می ربایند دیروز حجاب و عفت را و امروز مدافعان حرم را و فردا معلوم نیست کدام ارزش و هنجار را مورد هجمه ابلهانه خود قرار بدهند و آثار شومش جامعه را متلاطم کند!!
بر مدار عقده ای ها!!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز مدت هاست آب در هنر هفتم ام القرای جهان اسلام سربالا می رود تا جایی که مغزهای خشک زنگ زده هم سوت بلبلی می زنند و قورباغه های سینما ابوعطا سر می دهند.
 
بعد از جسارت وقیحانه بازیگر زن به امنیت سازان کشور و هجمه ضدانقلاب از پی آن به هنجارها و قوانین کشور، باردیگر در یک اقدام حقیر و مبتذل دیگر، بازیگری، یاوه سرود و یابو ورش داشت که کسی است!!
 
نوید محمدزاده، که چندصباحی است به مدد امنیت حاصل از رشادت مدافعان حرم در حوزه بی در و پیکر سینما قد کشیده و حالا برای خودش یک پا یارو شده است در ابوعطایی به مدافعان حرم جسارت کرده است.
 
اینکه چند صباحی است پرده دری سینمایی از حوزه رفتار به حوزه گفتار رسیده است نه به خاطر فضای باز سیاسی است که به خاطر غرق شدن در مفاسدی است که انسان را بی حیا می کند. سالهاست سینما در چنبره فساد گرفتار است و آلودگانش در بی حیایی از یکدیگر گوی سبقت را می ربایند دیروز حجاب و عفت را و امروز مدافعان حرم را و فردا معلوم نیست کدام ارزش و هنجار را مورد هجمه ابلهانه خود قرار بدهند و آثار شومش جامعه را متلاطم کند!!
 
قطعا در این مسیرتماشاگر بودن و یا بسنده کردن به گذاشتن پست های معترضانه جفا در حق امام و شهداست، چرا که باید مثل آن شیر زن و مادر شهید مدافع حرم که به دستگاه قضایی شکایت کرد، اهل اقدام شد و از ظرفیت های نظام برای منکوب کردن گفتار و رفتارهای آلوده استفاده کرد. همانطور که سالها پیش رهبر معظم انقلاب فرمودند قدرت نظام باید جلوی سیل فساد و فحشا را بگیرد و یکی از ارکان های قدرت نظام نیروهای انقلابی و حزب الهی اند، باید مقابل فساد گفتاری سینماچیان آلوده به هزار و یک مرض ایستاد!
کد مطلب : 231374