توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸
طی 48 ساعت آینده با پرسپولیس توافق می‌کنم
هافبک عراقی پرسپولیس در گفتگویی با هواداران این تیم تایید کرد مذاکرات مثبتی با باشگاه برای ادامه همکاری داشته است.
طی 48 ساعت آینده با پرسپولیس توافق می‌کنم
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس که در پایان دومین فصل حضورش در این تیم، سرنوشت نامعلومی برای ادامه همکاری دارد، از روند مثبت مذاکرات برای تمدید قرارداد خبر داده است.

 
هافبک ملی‌پوش پرسپولیس که علیرغم تمدید قرارداد در اواسط نیم فصل به دلیل عدم اجرایی شدن مفاد مالی آن، سرنوشت نامعلومی با سرخپوشان داشت، دقایقی پیش در گفتگوی لایو اینستاگرامی خود با هواداران این تیم تایید کرد مذاکرات بین طرفین به شکل مثبت پیش رفته و طی فردا یا پس فردا روند تمدید قرارداد نهایی خواهد شد.

طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر جدایی بشار رسن با توجه به چند پیشنهاد داخلی و حضور احتمالی‌اش در قطر به گوش می‌رسید. اکنون باید دید با ابراز امیدواری که بشار رسن به هواداران تیمش داده، او برای تمدید قرارداد به ایران سفر خواهد کرد یا خیر.

 
 
رسن چندی پیش با گلایه تند نسبت به رفتار مدیران پرسپولیس و انتشار یک پست جنجالی مدعی شده بود با عدم دریافت مطالباتش، عایدی حضورش در باشگاه یک عکس با جام قهرمانی این تیم بوده است. اکنون اما به نظر می‌رسد شرایط به شکلی پیش رفته که مدیران تیم موفق شده‌اند نظر او را برای مذاکرات جدید جلب کنند.
کد مطلب : 263504