۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۴
تخریب سرپناه پیرزن جنوبی صدای توییتری‌ها را درآورد +عکس
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، در پی اقدام ناپسندید شهرداری بندرعباس برای تخریب آلونک زن سرپرست خانوار که به صورت غیرقانونی در مسیر سیلاب ساخته شده بود، نمایندگان مجلس و کاربران توییتر افزایش چنین رفتار و برخوردهایی در کشور را ناشی از ضعف قوانین کشور و پیامد تصمیم غیرمنطقی دولت روحانی برای توقف ساخت مسکن مهر دانستند.

این کاربران از مراجع قضایی خواستار رسیدگی به این موضوع و احداث سرپناه برای این پیرزن مظلوم سرپرست خانوار شدند و بار دیگر سکوت و عدم قدرت قانون برای تخریب ویلاهای لوکس غیرقانونی را یادآور شدند.

برخی از این توییت ها به شرح ذیل است.

کد مطلب : 290397
۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۱۶:۰۷:۵۲
متاسفانه شهرداریها زورشون فقط به افراد ضعیف و ندار میرسه..اگه قوی باشی و پولدار میتونی تمام راههای بسته رو تو شهرداری باز کنی....ما تو شهریار شهرک وایین زندگی میکنیم...توی این شهرک حداکثر تعداد طبقات 5 طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگه. چند وقت پیش تو یکی از خیابونهای شرک داشتم میرفتم دیدم که یه آپارتمان ساخته شده با 6 طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگ...خیلی برام جالب بود که این آقای مالک چطور و چگونه و با چه ابزاری تونسته 7 طبقه تو این شهرک بسازه...در حالی که تا اونجایی که میدونم تو هیچ نقطه از این شهرک ملک 7 طبقه وجود نداره....
ملک تو خیابون موعود هستش