توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱
آقای خوبِ ما
آقای حکیمِ ما؛ به ساده ترین زبان فرمودند: که خدا باماست و نترسید و دشمن نفسهای آخررا می کِشد. چند سال پیش هم فرموده بودند که اگر کسی (مسئولین) می ترسد؛ این ترس خود را به مردم نسبت ندهد و برود خودش را اصلاح کند.
آقای خوبِ ما
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آقای خوبِ ما؛ درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ گفتنی هارا فرمودند؛ و فقط گوش شنوا وغیرت انقلابی می خواهد و لذا افراد مغرضی که مدام بر طبل رفراندوم می کوبند باید بپذیرند که حضور میلیونی مردم در نمازجمعه همین هفته سراسر کشور؛ بویژه تهران؛ و حضور دهها میلیون ایرانی با غیرت و نمک شناس در تشییع پیکر پاک و مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی نیز یک رفراندم واقعی و نماد جمهوریت و اسلامیت نظام بود. 

آقای خوبِ ما فرمودند: به شهید سلیمانی و ابومهدی باید بعنوان یک مکتب نگاه کرد؛ نه یک فرد. 

سخنان واضح و روشن و بسیار مهم حضرت آقا در خطبه های نماز جمعه که مسئولین اثر گذار هم حاضر بودند باید درک و فهم سخنان امام جامعه را داشته باشند بویژه شخص رئیس جمهور که مدام در جلسات عمومی و مصاحبه ها و هیئت دولت؛ دو پهلو و مبهم حرف می زنند باید بدانند مردم فهمیدند که امام جامعه چه می گویند و چه می خواهند و لذا مسئولی که درک این مطالب روشن و واضح را ندارد بهتر است سکوت کند و زبان خود را ببندد و جامعه را بسمت دو قطبی و دو راهی و شک و تردید سوق ندهد.

آقای خوبِ ما؛ محور مقاومت را نقشه راه  نشان دادند و از کاسه لیسی و وادادگی در برابر آمریکا و اروپا برحذر داشتند.

خطبه های حکیمانه معظم له؛ این معنا را می رساند که مردم از سرگردانی و بی تکلیفی رها شده و به عظمت تشییع معجزه وار شهید حاج قاسم سلیمانی توجه داشته و راه را گم نکنند اگرچه حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، کام ملت را تلخ و عزادار نمود اما اصل هدف نباید فراموش شده و نباید گذاشت که احزاب منافق و مسئولین نفوذی؛ این حادثه را مستمسکی برای فرار از پاسخگوئی و بهانه جوئی و زمینه سازی برای اغتشاش قرار دهند.

آقای خوبِ ما برای هزارمین بار قدرت ملت و نیروهای نظامی از جمله سپاه و ارتش رابه رخ جهانیان کشیده و بعنوان یک سرمایه و پشتوانه ملی و قابل اتکاء تاکید فرمودند. 

آقای حکیمِ ما؛ به ساده ترین زبان فرمودند: که خدا باماست و نترسید و دشمن نفسهای آخررا می کِشد. چند سال پیش هم فرموده بودند که اگر کسی (مسئولین) می ترسد؛ این ترس خود را به مردم نسبت ندهد و برود خودش را اصلاح کند.
 
و در پایان: آقای خوبِ ما؛ به خوبان جامعه، هدف و راه را نشان دادند و دیگر هیچ حجتی برای گمراهی و سرپیچی وجود ندارد بویژه برای مسئولین کشور. 

 ۲۹ دیماه ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 276131