۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸
استفاده از مرقد امام خمینی (ره) جهت نگهداشت بهبودیافتگان کرونا
عضو شورای شهر تهران از موافقت سیدحسن خمینی جهت استفاده از مرقد امام خمینی (ره) برای نگهداشت بهبودیافتگان کرونا و نیازهای ضروری در این زمینه خبر داد.
استفاده از مرقد امام خمینی (ره) جهت نگهداشت بهبودیافتگان کرونا
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سیدحسن رسولی عضو شورای شهر تهران در دویست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری اظهار داشت: شهرداری جهت پیشگیری و مقابله با کرونا اقدامات ایثارگرانه و بی‌سر و صدایی را انجام داده است ولی باید جهت پیشگیری هر چه بهتر از این بیماری از همه ظرفیت‌های پایتخت بهره‌مند شد.

وی افزود: تجربه به من آموخته که در شرایط‌های سخت نباید خوشبینانه‌ تصور کرد و تمهیدات لازم را جهت مواجهه با بدترین وضعیت انجام دهیم.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: سیدحسن خمینی تولیت حضرت مرقد حضرت امام خمینی (ره) اعلام کرده که با تعطیلی حرم موافق است و همه ظرفیت‌های مرقد می‌تواند در اختیار شهرداری جهت پیشگیری و مقابله از کرونا قرار گیرد.

رسولی گفت: امکان نگهداشت بهبودیافتگان کرونا و یا سایر نیازهای ضروری در مرقد مطهر امام خمینی (ره) وجود دارد که ضمن قدردانی از تولیت مرقد حضرت امام خمینی (ره) از شهرداری تهران درخواست دارم که تدابیر لازم را در این راستا اتخاذ کنند و هماهنگی‌های لازم با ستاد مرکزی کرونا انجام گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم این اقدام گامی در جهت بکارگیری سایر امکان زیارتی جهت مقابله با کرونا و حمایت از آسیب‌دیدگان ناشی از این بیماری را فراهم کند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 279138
۱۳۹۸-۱۲-۲۶ ۱۱:۳۲:۰۵
مرقد امام بهترین جا برای بیماران است وسید حسن حلا فکر خوبی کرد چون خود امام هم از ابن همه تجملات نا راحت بود ولی الان خیالش راحت شد که از مرقدش استفاده کنند