۳
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۶
طنز/ بمناسبت فرارسیدن ماه ربیع الاول؛
سیب وگلابی باغ برجام هدیه می شود!
طبق مصوبه هیئت دولت به هر ایرانی؛ یکی ونصفی گلابی و یک سیب سرخ؛ بعنوان نوبرانه برجام به همراه یک پیاله آبخوردن برجامی در ازای ارائه کارت ملی معتبر، در اسفند ماه جاری به بهانه عید و انتخابات مجلس به مردم اهداء می شود.
سیب وگلابی باغ برجام  هدیه می شود!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بلاخره تدبیر آقای روحانی نتیجه داد و سیب و گلابی باغ برجام به ثمرنشست!؟

طبق مصوبه هیئت دولت به هر ایرانی؛ یکی ونصفی گلابی و یک سیب سرخ؛ بعنوان نوبرانه برجام به همراه یک پیاله آبخوردن برجامی در ازای ارائه کارت ملی معتبر، در اسفند ماه جاری به بهانه عید و انتخابات مجلس به مردم اهداء می شود.

شرائط تحویل ♤ :

۱- رای دادن به لیست امید برای مجلس آینده درتحویل میوه موثر خواهد بود.

۲- کسانیکه بتوانند ازطریق سوءاستفاده؛ بایک کارت چندبار بگیرند بعنوان ذخیره نظام معرفی می شوند.

۳- افرادیکه بارانت وپدرسوخته بازی موفق به دریافت بیش از ده مرتبه بشوند و اینها را در بازار آزاد و به افراد ضعیف و نیازمند و به چندین برابر قیمت بفروشند بعنوان کارآفرین نمونه تشویق خواهند شد.

۴- افرادی که کارت ملی نداشته و یا ارائه ندهند ضمن اینکه میوه برجام به آنها تعلق نمی گیرد باید ۱۷ درصد ارزش افزوده به دولت بپردازند.

۵- نمایندگان مجلس طرفدار دولت بویژه نمایندگانی که در مفاسد اخیر دست داشته اند بصورت جعبه ای و ویژه برایشان ارسال خواهد شد. 

۶- لطفاً در صف ها منظم باشید و هل ندهید! به همه می رسد!

بنابراین: طبق وعده های آقای روحانی؛ که سانتریفیوژها می چرخند، سیب و گلابیها هم می چرخند، مضافاً براینکه؛ مردم هم باید بچرخند!

خلاصه اینکه همه می چرخند، فقط بیاوببین چه خبره، و لذا طبق برنامه وزارت ارشاد برای اینکه این چرخش ها از یک ملودی و هارمونی برجامی برخوردار باشد از کنسرت پاپ و سنتی بطور همزمان استفاده می شود و این برنامه بصورت مختلط زن و مرد در ورزشگاههای سراسر کشور بویژه آزادی به اجراء در می آید. ضمن اینکه چند خانم دوچرخه سوارهم درقسمت زمین چمن؛ برای مردان و زنان حرکات برجامی نمایش خواهند داد. 

تبصره: البته به دولت در سایه و طرفداران آنها میوه تعلق نمی گیرد. حالا آنهائیکه مثل بچه نق می زدند که: نتیجه و سیب و گلابی برجام کجاست؟ بفرمایند 》بروند حالشو ببرند 》

بقول شاعر: دلمو شکستی برو حالشو ببر!!

 ۸- ۸- ۹۸   فرهادنیا
کد مطلب : 271433
۱۳۹۸-۰۸-۱۳ ۲۱:۴۸:۲۸
آقای روحانی باید هم بخندی چون مردم را با حرف سر کار گذاسته ای وخبر نداری که فقر وفساد واختلاس وگرانی چه بی دادی می کند
 
۱۳۹۸-۰۸-۱۴ ۲۱:۳۶:۵۳
سیب ها را حسین فریدون دربازار آب کرد وبقیه هم جهانگیری ومطهری بردند مطهری هم امروز گند زد وبه دانشجو گفت که قرص بار داری هم داردچه آدم بی ادبی که ابن حرف های بی ادبانه می زند ودرمجلس می خواهد برای مردم کار کند!
 
۱۳۹۸-۰۸-۱۷ ۲۲:۲۹:۳۱
کسانی که در مورد خنده روحانی شک دارند بدانند ابن همه خرابی وگرانی واختلاس وبیکاری ودزدی وفقر وفساد در زمان روحانی صورت گرفته الان بابد به مردم جواب دهد