توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱
تشیع پیکر بهنام صفوی دراصفهان +تصاویر
مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی صبح امروز با حضور پرشور هنرمندان و مردم هنرپرور از مقابل خانه هنرمندان اصفهان برگزار شد.
تشیع پیکر بهنام صفوی دراصفهان +تصاویر
Share/Save/Bookmark
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی خواننده فقید کشورمان صبح امروز از مقابل خانه هنرمندان اصفهان با حضور پرشور هنرمندان و مردم هنرپرور اصفهان برگزار شد.

 
ارادت و عشق بهنام صفوی به اهل‌بیت (ع) را هم می‌توان از حس و حال کارهایی مانند «نامه عشق» فهمید که دل را به پنجره فولاد گره میزند و امروز در مراسم وداع با او، قطعات احساسی این خواننده در مدح ائمه بزرگوار (ع) بازپخش شد.

 
قطعاتی همچون «ای جان» که به گفته سید کمال هاشمی در این مراسم، بهنام صفوی آن را را با تمام قلب و احساسش برای پیشگاه حضرت ولی‌عصر(عج) اجرا کرده است از اتفاق‌های خاص تشییع امروز بود.

 
سید محمدعلی صفوی در ایران مراسم ابراز داشت: بهنام هنرمندی بود که ماه‌ها رنج بیماری را تحمل کرد و در نهایت تسلیم خواست الهی شد.

 
پدر این هنرمند فقید در ادامه گفت: از همه دوستان و دوستداران این هنرمند درخواست می‌کنم که هرگونه ناراحتی از او را حلال کنند‌ چراکه بهنام هنرمندی مهربان و بااحساس بود که دوست نداشت هیچ‌کس از وی ناراحت باشد.

 
پس اقامه نماز بر پیکر این هنرمند فقید با حضور اقشار مختلف مردم  و همچنین هنرمندان برای مراسم تدفین و خاک‌سپاری راهی شاهین‌شهر شد.

 
مراسم ترحیم بهنام صفوی  روز پنجشنبه 26 اردیبهشت‌ماه از ساعت 9 الی 12 صبح در مسجد المهدی (عج) واقع در خیابان مرداویج اصفهان و بعدازظهر همان روز از ساعت 16 الی 19 در مسجدامیرالمومنین واقع در خیابان جی اصفهان  برگزار خواهد شد.
کد مطلب : 260219