۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱
آقای روحانی پس چرا از راه دور و با ویدئو کنفرانس؟
متاسفانه باز ریاست جمهور محترم همانند اتفاقهای گذشته خود را در مقابل منتقدین قرار داد و اینبار در مقابل خیل خانواده هایی که نگران سلامتی فرزندانشان هستند و در حالی که همگان را به اطاعت از فرامین خود و دولت خود فرا می خواند شخص ایشان برای آغاز سال تحصیلی جدید حتی حاضر نشد همچون گذشته در مدرسه ای حضور بهم برساند و از طریق ویدئو کنفرانس و از راه دور به امر و نهی پرداختند؟!
آقای روحانی پس چرا از راه دور و با ویدئو کنفرانس؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز در حالی جناب روحانی دغدغه های سلامت فرزندان را به اشتباه به دوگانه تعطیلی آموزش، مقابله با تعالی رشد! نسبت می دهند که منتقدین هیچگاه نظرشان بر تعطیلی آموزش نیست بلکه آنها تنها نگران فرزندان و آینده سالم کشور می باشند نه چیز دیگری!

بنا بر این گزارش متاسفانه باز ریاست جمهور محترم همانند اتفاقهای گذشته خود را در مقابل منتقدین قرار داد و اینبار در مقابل خیل خانواده هایی که نگران سلامتی فرزندانشان هستند و در حالی که همگان را به اطاعت از فرامین خود و دولت خود فرا می خوانند شخص ایشان برای آغاز سال تحصیلی جدید حتی حاضر نشد همچون گذشته در مدرسه ای حضور بهم برساند و از طریق ویدئو کنفرانس و از راه دور به امر و نهی پرداختند؟!

اینکه جناب رئیس جمهور محترم همچون اتفاقات سالهای گذشته با برچسب زدن به منتقدین به عنوان مخالفین آنهم مخالفین رشد و تعالی دانش آموزان! حاضر نیست انتقادات برحق والدین و دلسوزان را برتابند نشان از این دارد که راه و مشی ایشان این است که هر که مخالف نظر ایشان است بر علیه ایشان است اما واقعا چنین است؟!

اما باید به عرض ایشان برسانیم که این شیوه حکومت داری طی 7 سال گذشته نشان داده است که هرگاه ایشان سعی در بستن دهان منتقدان را داشته اند چنان به بیراهه رفته ایم که برجام و فرجام اقتصاد ویران آن این روزها و آنهم با دلار 25 هزارتومانی و سکه 11 میلیونی به خوبی خود سخن می گوید که چنین نیست!

ولی باید به عرض ایشان برسانیم که اینبار یک تفاوت عمده دارد و آنهم اینکه پایِ جان نوگلان و سلامت یک کشور در میان است لذا به ایشان پیشنهاد می شود ابتدا خود با سخت ترین پروتکل های ممکن به میان دانش آموزان رفته و خانواده ها را از نگرانی دربیاورند نه اینکه مانند دو هفته پیش حتی برای دفاع از وزیر پیشنهادی به مجلس هم نروند چه برسد برای سخنرانی آغاز سال جدید به میان دانش آموزان؟!؟!

علی محمدی
کد مطلب : 287293
۱۳۹۹-۰۶-۲۱ ۱۴:۴۴:۳۷
روحانی عملش ختم است فعلا مردم را مسخره کرده