توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹
سرمایه‌گذاری 12 میلیارد دلاری قرارگاه خاتم در پارس جنوبی
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) گفت: در اجرای فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی ۱۲میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شده که با صادرات محصولات جانبی این میزان سرمایه‌گذاری یک‌ساله برمی‌گردد.
سرمایه‌گذاری 12 میلیارد دلاری قرارگاه خاتم در پارس جنوبی
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، سعید محمد در مراسم افتتاح فازهای 13 و 22 و 23 و 24 پارس جنوبی در کنگان با بیان اینکه در طلیعه گام دوم بیانیه رهبر معظم انقلاب این فازها افتتاح می‌شود اظهار داشت: این طرح‌ها به‌‌عنوان گام مهمی در راستای شاخص‌های اقتصاد مقاومتی وارد مدار تولید می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه این طرح‌ها در زمان تحریم ظالمانه دشمنان محقق شده است افزود: این طرح‌ها با انسجام و اتحاد ملت ایران و تبدیل تهدیدها به فرصت محقق شده است.
 
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) افزود: سپاه امروز در این جنگ تمام‌عیار اقتصادی کنار دولت خدوم قرار دارد و همواره در توسعه و پیشرفت کشور به‌عنوان پیمانکار عمومی تلاش می‌کند.
 
سعید با اعلام اینکه توانمندی بخش خصوصی در عرصه‌های اقتصادی بسیار بالا است گفت: فازهای 13 و 22 تا 24 پارس جنوبی در اجرا 100 درصد و راه‌اندازی 100 درصد و تأمین تجهیزات 70 درصد ایرانی استفاده کرده است.
 
وی گفت: در اجرای این طرح 300 کیلومتر حفر چاه گاز در قالب 76 حلقه با عمق بیش از 5250 متر  انجام شده است.
 
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: در اجرای فازهای 13 و 22 تا 24 پارس جنوبی 12 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده که با صادرات محصولات جانبی این میزان سرمایه گذاری یک‌ساله برمی‌گردد.
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کد مطلب : 254569