توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
تیر حضرت آقا به قلب آمریکا اصابت کرده است
سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 14 و 15خرداد چنان برای آمریکا گران تمام آمده است که ارگانهای رسانه ای این کشور از جمله رادیو فردا ارگان سیا با تمام قوا به رهبری هجمه نموده اند.
تیر حضرت آقا به قلب آمریکا اصابت کرده است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 14 و 15خرداد چنان برای آمریکا گران تمام آمده است که ارگانهای رسانه ای این کشور از جمله رادیو فردا ارگان سیا با تمام قوا به رهبری هجمه نموده اند.

بنا بر این گزارش در روز 14 خرداد امام خامنه ای در بخشی از فرمایشات خود در سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: " البته این حرف درست است که اگر رهبران و مسئولان کنونی ایران، کمر همت ببندند، آستین‌ها را بالا بزنند، مجاهدت کنند و شب و روز نداشته باشند، همدلی و همزبانی کنند و از امکانات به نحو شایسته استفاده کنند، قطعاً و بدون شک پیشرفتهای بیشتری نصیب خواهد شد،اما شرط پیشرفت این است که آمریکایی‌ها، نزدیک نیایند. زرنگ‌بازی سیاسی رئیس‌جمهور آمریکا، مسئولان جمهوری اسلامی و ملت را فریب نخواهد داد. نباید اجازه داد آمریکایی‌ها نزدیک شوند، قدم آنها قدم نامبارکی است و هر جا پا گذاشته‌اند، جنگ و برادرکشی یا فتنه یا استثمار و استعمار و تحقیر ایجاد کرده‌اند. "

به گزارش خبرنگار ما همین سخنان حکیمانه و سایر بخشهای سخنان استکبار ستیزانه ایشان که امید را در قلب همه مسلمانان عالم زنده نگه داشته است سبب شده است تا وحشت سراسر وجود هیمنه پوشالی آمریکا را دربربگیرد.

در همین زمینه یکی از رسانه های زنجیره ای آمریکا که ارگان سازمان سیا می باشد در اقدامی قابل تامل که نشان از هدف قرار گرفتن قلب آمریکا در سخنان اخیر معظم له می باشد نیم صفحه اصلی خود را به هجمه به ارگانهای رهبری با چاشنی کاملا دروغ قرار داده است تا بلکه بتواند انتقام خود را گرفته باشد.به گزارش عصر امروز تمام دروغهای رادیو فردا فقط یک موضوع را به اثبات می رساند و آنهم اینکه سخنان بصیرت افزای حضرت آقا دقیقا به قلب دشمن اصابت کرده است.
کد مطلب : 262867