توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰
اجازه ورود جاسوسان آژانس به دانشگاه تهران را نمی‌دهیم
یکی از اعضای سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران گفت: شورای عالی امنیت ملی، وزیرعلوم ورئیس دانشگاه تهران بدانند که ورود جاسوسان آژانس به دانشگاه تهران موجب واکنش شدید دانشگاهیان انقلابی خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حامدساعدی از اعضای سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران، در رابطه با بازرسی ماموران آژانس بین‌المللی اتمی از برخی از دانشگاه‌های کشور، گفت: ما قطعا چنین حرکتی را محکوم می‌کنیم، مقام معظم رهبری هم بازرسی‌های غیرمتعارف و پرس و جو از شخصیت‌ها راممنوع کردند و مسببان چنین بازرسی‌هایی باید منتظر عواقب آن باشند.

 
ساعدی تصریح کرد: چنین اقداماتی باعث در خطر افتادن امنیت علمی و امنیت جانی اساتید دانشگاه و اساتید می شود و دانشجویان و اساتیدانقلابی قطعا با چنین کاری مخالف هستند و در موقع مناسب پاسخ آن را خواهند داد.

 
وی در رابطه با احتمال بازرسی ماموران آژانس از دانشگاه تهران، افزود: دانشجویان و اساتید و کارمندان زحمت کش و انقلابی این دانشگاه به هیچ وجه چنین موضوعی را نخواهند پذیرفت و مطمئنا در مقابل ورود بازرسان آژانس به دانشگاه تهران خواهیم ایستاد.

 
وی گفت: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی باید حافظ امنیت کشور باشد، آیا چنین اقدامی در تناقض با ماهیت شورای عالی امنیت ملی نیست؟ 

 
وی یاد آور شد: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، وزیرعلوم ورئیس دانشگاه تهران بدانند که ورود بازرسان که در جاسوس بودن آنهاشکی نیست به دانشگاه تهران موجب واکنش شدید دانشگاهیان انقلابی خواهد شد و مطمئن باشند که ورود آنها به دانشگاه تهران را غیرممکن می‌کنیم.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 239827