توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
اصلاح طلبان افرادی هزار چهره!
ماجرای شلوغی های اخیر که به پایان رسید اصلاح طلبان هزار چهره، رنگ عوض کرده و عامل اصلی آن را که مشکلات اقتصادی و نابسامانی های دولت اعتدال به کارگردانی و بازیگری اصلاح طلبان می باشد را با تغییر رنگ به سیاسی تغییر داده تا به خورده مردم بدهند!
اصلاح طلبان افرادی هزار چهره!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ماجرای شلوغی های اخیر که به پایان رسید اصلاح طلبان هزار چهره، رنگ عوض کرده و عامل اصلی آن را که مشکلات اقتصادی و نابسامانی های دولت اعتدال به کارگردانی و بازیگری اصلاح طلبان می باشد را با تغییر رنگ به سیاسی تغییر داده تا به خورده مردم بدهند!

بنا بر این گزارش تا همین دیروز همه کسانی که در خصوص اعتراضات و اغتشاشات پس از آن موضع می گرفتند مشکلات اقتصادی را از عوامل اولیه برشمرده که بعدا با اغتشاشگری برخی به خشونت کشیده شد را مطرح می کردند ولی "یهویی" پس از نامه عجیب و غریب 16 فتنه گر ماجرا رنگ و بویی دیگر به خود گرفت.

به عنوان نمونه محمد علی آهنگران که تا دیروز این حوادث را عجیب نمی دانست و در تعریف این شلوغی ها نوشته بود که: " این شلوغی ها قبلتر در زده بودند و هشدار داده بودند  لابلای فریاد و ناله کارگران یورت، معدن آق‌دره، آذرآب، هپکو اراک، نیشکرهفت‌تپه و مالباختگان موسسات مالی. تظاهرات ها در می زنند...""یهویی" با تغییر 180 درجه ای در یک مطلب دیگر چنین نوشت: مطالبات مردم صرفا مطالبات اقتصادی و درد نان و گرانی نیست مردم ما همانها هستند که در جریان انتخابات ریاست جمهوری به وعده افزایش یارانه های نقدی "نه" گفتند 
 باید در کنار تلاش برای رفع فقر و فساد و تبعیض به فکر انتظارات سیاسی و اجتماعی مردم هم بود
#فضای_باز_سیاسی
#احزاب_مطبوعات_آزادبه گزارش عصر امروز این رنگ عوض کردن و تغییر چهره دادن از سوی اصلاح طلبان هزار چهره متاسفانه چیز جدیدی نیز نیست و در این مورد نیز مطالبات اصلی مردم که همان رکود، بیکاری و گرانی می باشد در پی فراموشی می باشد؟!
کد مطلب : 226524