توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷
الهلال انتقام بازی رفت را از استقلال گرفت
دیدار تیم های الهلال و استقلال به سود شاگردان مامیچ به پایان رسید.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، دیدار تیم های الهلال عربستان و استقلال ایران از ساعت 19:30 در ورزشگاه محد بن زاید و در هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود الهلال به پایان رسید.استقلال در شرایطی این بازی را واگذار کرد که الهلال از اواسط  نیمه دوم 10 نفره شد و تلاش شاگردان شفر برای جبران گل نتیجه نداد. اگر چه ایسما می‌توانست در دقیقه 88 گل تساوی را برای آبی پوشان به ثمر برساند. آبی پوشان در شرایطی این بازی را واگذار کردند که در بازی رفت الهلال را شکست دادند و شاگردان مامیچ در این بازی از نماینده ایران انتقام گرفتند. تیم شفر با این نتیجه همچنان 4 امتیازی و در رده سوم جدول باقی ماند و آبی پوشان باید در دو دیدار آینده مقابل الدحیل و العین به پیروزی برسند تا شانس صعود داشته باشند.

 
گل:جووینکو(51 برای الهلال)

 
داور:ریوجی ساتو

 
کمک‌ها:هیروشی یامائوجی – جان می هارا

 
اخطار:گادوین منشا،محمد دانشگر،داریوش شجاعیان و روزبه چشمی(استقلال)نواف عابد،محمد برایک، جووینکو و یاسر الشهرانی(الهلال)

 
اخراج: نواف عابد(الهلال عربستان)

 
ترکیب  الهلال: عبدالله معیوف، محمد جهفلی، علی البلیهی، یاسر الشهرانی،محمد برایک،عبدالملک خبیری، میلوش دیجینیک، نواف العابد، کارلوس ادواردو (72 محمد کانو)،سباستین جووینکو(77 حتان بهبیر) و بافیتیمبی گومیس

 
سرمربی:زوران مامیچ

 
ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، خسرو حیدری(63 ووریا غفوری)، محمد دانشگر، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، روزبه چشمی( 76 ایسما)، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، داریوش شجاعیان(55 مهدی قائدی) و گادوین منشا

 
سرمربی: وینفرد شفر

 
دقایق حساس:

 
دقیقه 6: ارسال جووینکو از جناح راست استقلال را حسینی در آغوش گرفت.

 
دقیقه8: حرکت خوب بازیکنان استقلال منشا را با معیوف تک به تک کرد اما ضربه پای چم این بازیکن را گلر الهلال در دوضرب مهار کرد.

 
دقیقه 9: ضربه محکم علی کریمی از پشت محوطه جریمه الهلال از بالای دروازه راهی اوت شد.

 
دقیقه 12: حرکت در عمق بازیکنان الهلال گومیس را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه محکم این بازیکن به سینه چشمی خورد و توپ برگشت داده شد.

 
دقیقه 13: حرکت خطرناک بازیکنان الهلال و پاس در عرض جووینکو تیم عربستانی را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه وی توسط حسینی مهار شد.

 
دقیقه  16: حرکت خوب بازیکنان استقلال در پشت محوطه جریمه الهلال با ضربه سر مدافع این تیم همراه شد اما حسینی توپ را در اختیار گرفت.

 
دقیقه 21:کرنر بازیکنان الهلال فرصت را برای مدافعان این تیم فراهم کرد اما ضربه سر بازیکن این تیم در اختیار حسینی قرار گرفت.

 
دقیقه 24:حرکت دیدنی و ترکیبی بازیکنان الهلال موقعیت خوبی را برای مهاجم این تیم فراهم کرد اما ضربه پای چپ او را حسینی با پای راست به شکلی دیدنی دفع کرد.

 
دقیقه 25:ضربه محکم عبدالله الخبیری فضای بالای دروازه استقلال را شکافت و راهی اوت شد.

 
دقیقه 35:ضربه ادواردو آلوز با پای چپ از درون محوطه جریمه به بدن بازیکنان استقلال خورد و راهی اوت شد.

 
دقیقه 38: پاس دیدنی و عالی منشا روی سر امید نورافکن نشست اما ضربه سر این بازیکن به جایی رفت که معیوف در آنجا حضور داشت و توپ را مهار کرد.

 
دقیقه 42: ارسال بازیکنان الهلال روی دروازه استقلال با ضربه سر گومیس راهی اوت شد.

 
نیمه دوم:

 
دقیقه 51: ضربه محکم جووینکو روی اشتباه مدافعان و گلر استقلال تبدیل به گل شد.

 
دقیقه 55: ضربه محکم امید نورافکن در دستان گلر الهلال قرار گرفت.

 
دقیقه 64: فرصت دیدنی برای استقلال و ضربه دیدنی علی کریمی می‌توانست یک گل باشد اما توپ به تیر دروازه الهلال خورد و راهی اوت شد.

 
دقیقه 73:حرکت خوب بازیکنان استقلال و پاس پاتوسی کریمی را در فرصت شوتزنی قرار داد اما ضربه وی راهی اوت شد.

 
دقیقه 78:ضربه محکم امید نورافکن با پای چپ توسط معیوف مهار شد.

 
دقیقه 80: پاس در عمق علی کریمی نزدیک بود پاتوسی را در موقعیت گل قرار بدهد ولی توپ در اختیار معیوف قرار گرفت.

 
دقیقه 87: ایسما در موقعیت تک به تک توپ را به بدن گلر الهلال کوبید تا آبی پوشان از رسیدن گل تساوی تا این دقیقه محروم شوند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 258123