۲
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶
شکر خدا آخرین عید ۸ ساله از راه رسید
سال ۱۳۹۹ تمام شد و به آغاز ۱۴۰۰ رسیدیم. بزرگراه خسارتباری که از سال ۹۲ (باکینه و مهندسی هاشمی و خیانت خواص طرفدار باطل) با یک جریان لیبرالی و ناکار آمد و سرسپرده به آمریکا و غرب آغاز شده بود به آخرین عید خود رسیده و تا چند ماه دیگر باید اسباب کشی کرده و زحمت را کم کند.
شکر خدا آخرین عید ۸ ساله از راه رسید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سال ۱۳۹۹ تمام شد و به آغاز ۱۴۰۰ رسیدیم. بزرگراه خسارتباری که از سال ۹۲ (باکینه و مهندسی هاشمی و خیانت خواص طرفدار باطل) با یک جریان لیبرالی و ناکار آمد و سرسپرده به آمریکا و غرب آغاز شده بود به آخرین عید خود رسیده و تا چند ماه دیگر باید اسباب کشی کرده و زحمت را کم کند.

روحانی در سال ۹۲ به خلاف مدعی بود که یک مخروبه را تحویل گرفته است و با وعده های فریبکارانه بر کُرسی ریاست جمهوری تکیه زد. اما ظاهراً آنچه که او مدعی بوده؛ باید پس از ۸ سال؛ یک زمین سوخته و مخروبه و صندوق خالی ارزی را تحویل دولت آینده بدهد.

روحانی باعث گردید آنقدر مردم در فشار قرار گرفته و عصبانی شوند که باورهای مردم به انقلاب و اسلام سُست و در تردید قرار گیرد.

نمی توان عملکرد دولت روحانی را فقط به نالایقی و ناکارآمدی نسبت داد، بلکه تصمیم سازان و تصمیم گیرانِ دراین دولت مامور بودند هر سال که می گذرد مردم را به بهانه های مختلف درتنگنا قرار داده تابه قراردادهای ننگین خود با غرب بویژه اف ای تی اف تَن دهند.

دولت روحانی خسارتبارترین دولت پس از انقلاب بود که مردم دوباره به صف گوشت و مرغ و روغن و تخم مرغ و سایر مایحتاج عمومی کشانده شده اند و به گونه ای ملت ایران تحقیر و ذلیل شدند که مردم برای خرید دوکیلو گوشت یخ زده وارداتی باکارت ملی و۲ عدد مرغ در صفهای طولانی قرار بگیرند.

امروز مردم فهمیدند که تمام دستاورد ۸ ساله دولت روحانی؛ برجام بی فرجام بوده و او برای اثبات خیالی و نسنجیده خود که برجام را فتح الفتوح و آفتاب تابان و حل گِره مشکلات مردم می دانست به ذلیل ترین دیپلماسی متوسل شده و امروز بجای جبران خسارت و عذرخواهی از مردم بعنوان طلبکار و قهرمان ملی خود را معرفی کرده است.

النهایه؛ گفتنی ها طی ۸ سال گذشته بویژه بعد از امضاء برجام توسط امام جامعه و دلسوزان و نیروهای انقلابی به مردم گفته شد و حالا باید این خسارت و تجربه تلخ ۸ ساله‌ گذشته چراغ راه آینده کشور قرار گرفته و مردم ایران برای انتخاب یک دولت انقلابی و جوان؛ تمام سعی و کوشش خود را بکار بگیرند. ان شاءالله

۳۰ اسفند  ۱۳۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 295429
۱۴۰۰-۰۱-۰۵ ۲۱:۲۸:۳۱
ای کاش آقای روحانی هرگز نمی آمد که مملکت را خراب کرده
 
۱۴۰۰-۰۱-۰۷ ۲۱:۵۷:۱۱
کاملا دریت است ایبن مرد عامل همه بدی ها می باشد (42833)