۴
توصيه به ديگران
۱
يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۹
اصلاح طلبان بزدل و ترسو را از کشور اخراج کنید
یک نماینده بزدل و ترسوی اصلاح طلب مجلس هنوز پیکر حاج قاسم سلیمانی بر روی دوش مردم قدرشناس کشورمان تشییع نشده است دم از تسلیم و مذاکره با آمریکا می زند تا حقارت این طیف بی مقدار را به رخ همگان بکشد!
اصلاح طلبان بزدل و ترسو را از کشور اخراج کنید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یک نماینده بزدل و ترسوی اصلاح طلب مجلس هنوز پیکر حاج قاسم سلیمانی بر روی دوش مردم قدرشناس کشورمان تشییع نشده است دم از تسلیم و مذاکره با آمریکا می زند تا حقارت این طیف بی مقدار را به رخ همگان بکشد!

بنا بر این گزارش «شهاب الدین بیمقدار» نماینده اصلاح‌طلب تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار شمس درباره پیامدهای شهادت سپهد قاسم سلیمانی و در پاسخ به این سوال که بهترین پاسخ به جنایت آمریکا چیست، عنوان کرد: پیشنهاد من، خویشتن داری و مذاکره بین ایران و آمریکا است!!؟
 
بیمقدار که قطعا این اسم مسمای همچین بزدلی می باشد در ادامه متذکر شده است: امیدوارم جنگی بین دو کشور رخ ندهد، زیرا پیروزی در برابر آمریکا و هم پیمانانش یعنی انگلیس و فرانسه کاری سخت به نظر می‌رسد؟!!

به گزارش خبرنگار ما متاسفانه سیاست های 6 ساله گذشته و کوتاه آمدنهای متعدد در برابر قلدریهای آمریکا از سوی طیف ترسوی اصلاح طلب کار را به اینجا کشانید که ایران اسلامی امروز داغدار سردار و مالک اشتر علی زمانه خود می باشد.

و صد افسوس در حالی که زن و مرد، بزرگ و کوچک، پیر و جوان و حتی کودکان ایران زمین هم اکنون ندای انتقام و خونخواهی سر می دهند این اظهارات بزدلانه فقط نشان از کوته بینی این جماعت دارد که حتی حاضر نیستد نگاهی به سالهای اقتدار ایران بیندازند که اگر نبود ترس آمریکا از اقتدار ایران اسلامی دست به حمله نظامی می زد و نه همچون گروهکها اقدام به ترور نماید!

به گزارش عصر امروز لذا لازم است این نماینده اصلاح طلب و ترسو یا هر چه زودتر از خانواده معزز شهدا و این شهید والا مقام و همه ملت ایران عذرخواهی نماید و یا با اخراج از کشور به دامن همان کشورهایی که از آنها می ترسد برود!

مدیر مسئول عصر امروز
کد مطلب : 275124
Russian Federation
۱۳۹۸-۱۰-۱۵ ۱۰:۲۳:۲۳
این ادم بیخود را از مجلس اخراج کنید مرگ بر فتنه گربزدل
 
محمود
۱۳۹۸-۱۰-۱۵ ۱۷:۴۴:۵۹
سلام
اگر تصمیمات نابخردانه این جماعت به اصطلاح اصلاح طلب وعقب نشینی آنها در صحنه های سیاسی نبود کی ترامپ احمق می توانست دستور ترور سردار سلیمتنی را بدهد . کاربه جایی رسیده که فرزند اسطوره مقاومت موقعی که از مسئولین ناامید شده ، می گوید که مطمئن هستم عمویم سید حسن نصرالله انتقام پدرم را خواهد گرفت
 
داود
۱۳۹۸-۱۰-۱۵ ۲۳:۰۰:۱۲
واقعا "بیمقدار "نام بامسمایی برای خائن بزدلی چون توست!
 
عاشق وطن
۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۰۱:۰۹:۵۵
خدا لعنت کنه هرچی وطن فروش خائن هست، این افراد اگر خانوادشون را هم امریکا بکشه هرگز دست از این چرندیات بر نمیدارن، خدا همانند فامیلیت در دنیا و اخرت بی مقدارت کنه پست فطرت اصلاح طلب