توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰
موسوی‌لارگانی: دولت و مجلس در سال رونق تولید فقط شعار دادند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت چهار ماه از سال رونق تولید گفت: متأسفانه دولت و مجلس در این باره فقط شعار دادند و کاری نکردند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران غیرجاری شبکه بانکی کشور، گفت: چهار ماه از سال جدید با عنوان رونق تولید گذشته و کاری پیش نرفته و متأسفانه دولت کاری نکرده است. 

 
وی با تأکید بر اینکه مجلس و دولت در سال رونق تولید شعارهای زیادی داده و سخنرانی کرده‌اند، افزود: عملاً درباره رونق تولید در سال جاری کاری نکرده‌ایم، این در حالی است که مقام معظم رهبری سال گذشته را هم به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کرده بودند که در این باره هم کاری نکرده‌ایم. 

 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روزگاری بانک‌ها استفاده‌های کلانی از وضعیت اقتصادی کشور برده‌اند، اما حالا باید دست تولیدکننده‌ها را بگیرند. 

 
موسوی لارگانی اظهار داشت: هم‌اکنون کشور تحت تحریم‌ها و فشارهای زیادی است و باید مجلس،‌دولت و بانکها موانع تولیدکنندگان را برداشته و روند کارها را تسهیل کنند و باید چرخ کشور بگذرد تا رونق تولید ایجاد شود. 

 
وی گفت:‌ متأسفانه گرد و خاک غریبی و غربت بر دستگاه‌ها و تجهیزات کارگاه‌های تولیدی نشسته و تولیدکنندگان چون اصل و بدهی وام‌ها و تسهیلات‌شان را به بانکها نپرداخته‌اند، دچار مشکلات عدیده‌ای شده‌اند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 265927