توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۳
توپِ تنیس؛ چپ؛ راست؛ مردم
بعد از سالها؛ بویژه بعد از رحلت امام بزرگوار متوجه شده ایم که؛ چپ و راست یک اصطلاح قلابی است که با هدایت دشمن خارجی پایه ریزی شده است.
توپِ تنیس؛ چپ؛ راست؛ مردم
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بعد از سالها؛ بویژه بعد از رحلت امام بزرگوار متوجه شده ایم که؛ چپ و راست یک اصطلاح قلابی است که با هدایت دشمن خارجی پایه ریزی شده است.

متاسفانه واژه چپ و راست ازسال ۶۷ با انشعاب تعدادی روحانی مدعی نوگرائی و تحول، از جامعه روحانیت مبارز؛ با نام مجمع روحانیون مبارز در اصطلاح سیاسی جامعه ایران رایج گردید.

به فرموده مقام معظم رهبری، ما در کشور چپ و راست نداریم؛ بلکه خودی و غیر خودی؛ انقلابی و ضد انقلابی داریم . متاسفانه کسانی پایه گذار چپ و راست بودند که تا آن زمان خود را پرچمدار وحدت و موعظه کننده مردم می دانستند‌ اما بعدها مشخص شد که این دو طایفه هر کدام به طریقی به مردم جفا کردند و در مقاطع حساس، مثل توپ تنیس از مردم استفاده کرده اند.

جامعه روحانیت مبارز در کوران انقلاب؛ و حتی چندسال پس از پیروزی انقلاب؛ حکم راهنما و پدر را داشته و ضمن نقش هدایتگری مردم از جایگاه و آبروی ویژه ای برخوردار بودند‌؛ اما بتدریج برخی از اعضای آن بعلت ملاحظه کاری، مماشات، معامله و ملاحظه سیاسی و گرایش به زخارف دنیا و مقام و منزلت و فاصله گیری ازمنشور امام و انقلاب و بی توجهی به مردم از اعتبار اجتماعی و سیاسی شان کاسته شد.

از سوئی دیگر روحانیونی مدعی، که جامعه مبارز را به طرفداری از سرمایه داری و بازار متهم می کردند در قالب مجمع روحانیون مبارز شکل گرفتند و بگونه ای عمل کردند که دین و دنیای مردم را بصورت یکجا بر باد دادند و بگونه ای آلوده شدند که فتنه های بزرگی مثل ۷۸ و۸۸ را رقم زدند و در اکثر فسادهای سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و بعضا مزدوری برای آمریکا و دشمنان انقلاب را در پرونده خود دارند. 

بنابر این: یکی از ناجوانمردانه ترین روش اینست که: لیدرها و خواص جامعه، از مردم استفاده ابزاری کنند و مثل توپ تنیس؛ مردم را به زمین طرف مقابل تحمیل نمایند. و لذا از الان باید مواظب باشیم که این آقایان و احزاب سیاسی؛ برای ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰؛ از مردم بعنوان توپ تنیس برای مطامع حزبی و سیاسی خود استفاده نکنند.

۳۱  خرداد  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 284007