توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱
شاخصه‌های نامزد اصلح از نظر آیت‌الله نوری‌همدانی
مرجع تقلید شیعیان با تکذیبِ نامه‌ای منتسب به ایشان در خصوص انتخابات که در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: مردم با بصیرت خودشان و با تحقیق و شناخت خود یک نفر را به‌عنوان وکیل انتخاب می‌کنند که دارای تعهد و تدین انقلابی باشد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، آیت‌الله حسین نوری همدانی امروز در جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با تکذیب ‌نامه‌ای منتسب به ایشان درباره انتخابات که در فضای مجازی منتشر شده است، اظهار داشت: همه باید در انتخابات شرکت داشته باشیم چرا که به سرنوشت ما مربوط و یک وظیفه است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان شاخصه‌های انتخاب فرد اصلح در انتخابات گفت: مردم با بصیرت خودشان و با تحقیق و شناخت خود یک نفر را به‌عنوان وکیل انتخاب می‌کنند که دارای تعهد و تدین انقلابی باشد، انقلابی و خدمتگزار مردم باشد. دشمن‌شناس و دشمن‌ستیز و دارای سوابق درخشانی باشد.

وی افزود: نکته دوم اینکه ما هیچ‌وقت در هیچ دوره‌ای از دوره‌ها شخصی را مشخص نکردیم، ما شاخصه‌ها و کلیات را گفتیم؛ اگر یک‌وقتی در نوشته‌ای از بنده منتشر شده که شخص را معین کرده باشم، من تکذیب می‌کنم.

آیت‌الله نوری همدانی در پایان خاطرنشان کرد: اخیراً بعضی از گروه‌ها در فضای مجازی نامه‌ای را در حمایت از افراد نسبت به بنده منتشر کرده‌اند که آن را تکذیب می‌کنم؛ بنده هیچ‌وقت شخصی را معین نکرده‌ام ولی شاخصه‌ها را به‌عرض رسانده‌ام که  مردم مسلمان و انقلابی ایران بر اساس شاخصه‌هایی که گفته شد نماینده را انتخاب کنند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 277500