توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۷
ورود جدی اطلاعات سپاه به مبارزه با گران‌فروشی و احتکار؛ مردم گرانی‌ها را گزارش کنند
جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تأکید بر اینکه اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با گران‌فروشی و احتکار با جدیت مقابله می‌کند گفت: مردم گران‌فروشی‌ها و احتکار را گزارش کنند.
ورود جدی اطلاعات سپاه به مبارزه با گران‌فروشی و احتکار؛ مردم گرانی‌ها را گزارش کنند
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سرهنگ حسین زارع کمالی با یادآوری اینکه "در شرایط فعلی مردم با مشکلات شدید معیشتی و اقتصادی روبه‌رو هستند" اظهار داشت: در این شرایط متأسفانه برخی افراد با گران‌فروشی و یا احتکار مشکلات مردم را دوچندان می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در زمان حاضر گرانی بسیاری از اجناس افسارگسیخته شده و کوتاهی‌های بسیاری در این زمینه صورت گرفته که سبب افزایش مشکلات مردم شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: تمام مسئولان باید نسبت به این گرانی‌ها بیش از پیش حساسیت داشته باشند و تمام تلاش خود را به‌کار بگیرند که از این مشکلات کاسته شود.

زارع کمالی ادامه داد: با توجه به اینکه امروز وظیفه همه است که نسبت به این مشکلات حساسیت داشته باشند و در راستای کاهش گرانی‌ها و مقابله با گران‌فروشی‌ها حرکت کنند، اطلاعات سپاه با تمام توان در این عرصه حضور دارد و با سودجویان برخورد می‌کند.

وی تأکید کرد: هر کسی که در این شرایط از سختی‌های مردم سوءاستفاده کند و به این ترتیب به‌دنبال تأمین منافع خود باشد، قطعاً با محکم‌ترین پاسخ روبه رو می‌شود.

وی با اعلام اینکه کمک به نظارت بر بازار در دستور کار سپاه الغدیر استان یزد است، افزود: 200 نفر از نیروهای بسیجی و پاسدار به تیم‌های بازرسی و شناسایی انبارهای احتکار کالا در سطح استان پیوسته‌اند و با محوریت بازرسان رسمی و گزارش‌های مردمی، فعالیت می‌کنند.

به گزارش تسنیم زارع کمالی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند تمام گزارش‌های گران‌فروشی، احتکار کالا و مفاسد اقتصادی را به سامانه 114 اطلاعات سپاه و 124 سازمان صمت اعلام کنند.
کد مطلب : 290280