توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴
خدا قوت پهلوان! یا خداحافظ ورزش باستانی!
اینکه خدمات سیف در ساختار پولی کشور! موجب گرفتن این حکم شده است یا اینکه وزیر ورزش ایران می خواهد فاتحه ورزش باستانی کشور را بخواند مقوله ای است که سلطانی فر باید به آن پاسخ بدهد اما سوابق سیف حکایت از این دارد که ظاهرا ورزش زورخانه ای و پهلوانی در ایران نفس های آخر خود را خواهد کشد! و معلوم نیست با این انتصاب باید به سیف خوشامد و خدا قوت گفت و یا برای ورزش باستانی سرود خداحافظی سرداد!
خدا قوت پهلوان! یا خداحافظ ورزش باستانی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز خبر کوتاه ولی خیلی عجیب بود. طی حکمی از سوی دکتر سلطانی‌فر (وزیر ورزش و جوانان)، ولی‌ا... سیف رئیس سابق بانک مرکزی به‌عنوان عضو هیأت رئیسه فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب گردید.

بنابر این گزارش اینکه خدمات سیف در ساختار پولی کشور! موجب گرفتن این حکم شده است یا اینکه وزیر ورزش ایران می خواهد فاتحه ورزش باستانی کشور را بخواند مقوله ای است که سلطانی فر باید به آن پاسخ بدهد اما سوابق سیف حکایت از این دارد که ظاهرا ورزش زورخانه ای و پهلوانی در ایران نفس های آخر خود را خواهد کشد! و معلوم نیست با این انتصاب باید به سیف خوشامد و خدا قوت گفت و یا برای ورزش باستانی سرود خداحافظی سرداد!

به گزارش خبرنگار ما متاسفانه انتصابهای فله ای و بدون کارشناسانه در مراکز اداری و سیاسی ایران آفت بزرگی است که همانند موریانه پایه های کشور را می خورد و باعث بی اعتمادی مردم نیز می شود و این ذهنیت که ظاهرا قرار نیست افراد بخاطر اشتباهتشان در ایران تنبیه شوند به یک واقعیت تبدیل می گردد.

هر چند واکنش ها به این انتصاب در فضای مجازی جالب توجه بوده است اما این حکایت تلخی است که شاید فقط در ایران روی می دهد و مسئولی که بخاطر اشتباهات فاحش از سمتی برکنار می شود به پست و سمت دیگری گمارده می شود که نشان از کج فهمی انتصاب کننده دارد زیرا اگر قدری قوه عاقله بکار می برد باید متوجه می شد که این قبیل انتصابات سوای اینکه به هیچ وجه نمی تواند مشکلات دستگاه جدید را حل نماید مورد رضایت مردم  نیز نمی باشد.

به گزارش عصر امروز باید اذعان کرد چیزی که در دولت اصلاح طلب روحانی ارزش ندارد رای و نظر مردم می باشد زیرا در سالهای اخیر تمام نهادهای وابسته به اصلاح طلبان از شورای شهر گرفته تا دولت و مجلس نشان داده اند که در خصوص نادیده گرفتن نظر و رضایت مندی جامعه رده های اول را کسب کرده اند!؟
کد مطلب : 268889