۳
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۱
رئیس جمهور ۱۴۰۰ چه کسی باشد؟
مرحوم هاشمی در یک جلسه ای و با یک شعفی می گفت که من رای ۵ درصدی روحانی را به ۵۵ درصد رساندم و برجام هم تصویب شد و ضمن ترغیب مردم به رای دادن مجدد به روحانی؛ اظهار داشته بود دیگر خیالم راحت شد و حالا باخیال راحت می میرم و شش ماه قبل از انتخابات ۹۶ ازدنیا رفت.
رئیس جمهور ۱۴۰۰ چه کسی باشد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رئیس جمهور ۱۴۰۰ چه کسی باشد؟ در همین زمینه به دوتجربه سالهای گذشته اشاره می شود:

۱- اگر خاطرتان باشد درسال ۹۲ معاندین با بهره گیری از مزدوران داخلی؛ بویژه احزاب سیاسی اصلاح طلب و لیبرال و نفودی یک شایعه وسیع در کشور به راه انداخته بودند که آقای جلیلی کاندیدای رهبری و آقای قالیباف کاندیدای سپاه پاسداران است.

و لذا با این ترفند ضمن دوقطبی کردن جامعه؛ بخش زیادی از مردم را به حساسیت و لجاجت کشاندند. ازطرفی دیگر اصولگرایان بظاهر انقلابی از جمله آقای ولایتی؛ غفلت کرده و بعلت غرور و تشتت و اختلاف اصولگرایان، به عدم پیروزی انقلابیون منجر گردید و بعدها هم مشخص گردید که این روش مهندسی شده توسط رجُلِ سیاسی بویژه شخص هاشمی بوده که تعدد حضور اصولگرایان؛ فضا را برای اصلاح طلبان و حزب اعتدال بازتر کنند.

در نتیجه اصلاح طلبان با ذبح دکتر عارف به وحدت رسیده و حسن فریدون را که یک روحانی بظاهر راستی و عضو جامعه روحانیت مبارز بود را پیروز این میدان کنند و مردم هم علیرغم میل باطنی و بخاطر احساس زاویه هاشمی و خاتمی با نظام؛ پشت سر این جریان به راه افتادند.

از طرفی هم احمدی نژاد که دل خوشی از اصولگرایان نداشت فورا به رئیس جمهورِ شانسی، تبریک گفت و وزراء خود را برای عرض تبریک و دست بوسی به سمت روحانی گُسیل داشت و حتی سفرا و نمایندگان خارجی هم برای عرض تبریک به روحانی صف بسته و اظهار رفاقت کردند. البته لجاجت مردم و غفلت حزب اللهی ها و خیانت خواص را هم نمی توان از نظر دور داشت.

۲- درسال ۹۶ هم با سیاست عمرو عاصی توسط جهانگیری و روحانی؛ به بهانه های واهی و وعده های دروغ و ترفندهای منافقانه، مثل دیوار کشی خیابانها بین آقایان و خانمها توسط رقیب، احتمال وقوع جنگ‌؛ تشدید تحریمها، ارزش پولِ ملی؛ گشایش اقتصادی و دهها وعده دروغ دیگر و با حمایت همه جانبه اصلاح طلبان و جریان هاشمی و خاتمی در حالیکه  امضاء برجام در سال ۹۴ هم هیچگونه حاصلی نداشت اما روحانی در کمال ناباوری حتی با شش میلیون رای بیشتر از دور اول مجدداً به پیروزی رسید.

مرحوم هاشمی در یک جلسه ای و با یک شعفی می گفت که من رای ۵ درصدی روحانی را به ۵۵ درصد رساندم و برجام هم تصویب شد و ضمن ترغیب مردم به رای دادن مجدد به روحانی؛ اظهار داشته بود دیگر خیالم راحت شد و حالا باخیال راحت می میرم و شش ماه قبل از انتخابات ۹۶ ازدنیا رفت.

بنابر این: این دوره باید مواظب باشیم که کلاه گذشته سرمان نرود و در دام ضد انقلاب نیفتیم.

به نظر از الان نباید بدنبال مصداق رئیس جمهور باشیم بلکه باید بدنبال کسانی باشیم که از جریان انقلابی و حزب اللهی و کسانیکه در جنگ و سیل و زلزله و کمک مومنانه و کرونا و مدافعین حرم، همیشه در کنار و دلسوز مردم بودند بویژه از جنس شهید حاج قاسم سلیمانی باشند را انتخاب کنیم.

۲۳ مهرماه ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 288788
۱۳۹۹-۰۷-۲۴ ۲۱:۴۴:۳۵
همه خرابی ها مربوط به هاشمی است که روحانی هم دست نشانده اواست
 
۱۳۹۹-۰۷-۲۶ ۱۱:۲۱:۱۰
هاشمی ظلم زیادی به مملکت کرد و خیلی دروغ گفت
 
۱۳۹۹-۰۷-۲۷ ۱۹:۲۲:۴۰
٢۵ مرداد ٨٨ | سیدحمید روحانی، عضو سابق دفتر امام در نجف و مورخ انقلاب به فرمان امام : یک بار در سال۸٧ به آقای مسیح مهاجری (رییس روزنامه جمهوری‌اسلامی و مشاور رئیس‌جمهور در دولت‌های رفسنجانی و خاتمی) گفتم نظر آقای هاشمی در انتخابات۸۸ به کیست؟ گفت: آقای هاشمی‌رفسنجانی در جلسه‌ای عینا گفت: "احمدی‌نژاد نیاید، هر خری بیاید عیب ندارد، حتی اگر ایران به اصطبل تبدیل شود؛ فقط این احمدی‌نژاد نشود"!

۲۰ اسفند ۹۲ | هاشمی‌رفسنجانی در مصاحبه با روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد : از پیچ احمدی‌نژاد عبور کردیم