توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
آقای روحانی اگر گفته خودتان را که نوکر مردم هستید قبول دارید پس از مردم بایت برجام صراحتا عذرخواهی نمایید
سخنان چند روز گذشته رییس جمهور محترم در خصوص حادثه هواپیمای اوکراینی بدون در نظر گرفتن نقش دولت در لغو نکردن پروازها در زمان جنگ و عدم عذرخواهی از این قصور و کوتاهی در حالی خطاب به نیروهای مسلح صورت می گیرد که شخص آقای روحانی علاوه بر حادثه هواپیما عذرخواهی های بسیار دیگری به پیشگاه مردم و کشور بدهکار می باشد.
آقای روحانی اگر گفته خودتان را که نوکر مردم هستید قبول دارید پس از مردم بایت برجام صراحتا عذرخواهی نمایید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان چند روز گذشته رییس جمهور محترم در خصوص حادثه هواپیمای اوکراینی بدون در نظر گرفتن نقش دولت در لغو نکردن پروازها در زمان جنگ و عدم عذرخواهی از این قصور و کوتاهی در حالی خطاب به نیروهای مسلح صورت می گیرد که شخص روحانی علاوه بر حادثه هواپیما عذرخواهی های بسیار دیگری به پیشگاه مردم و کشور بدهکار می باشد.

بنا بر این گزارش در خصوص ماجرای هواپیمای اوکراینی سخن را می گذاریم برای وقتی که تمام زوایای این حادثه روشن گردید هر چند هم اکنون نیز بسیاری از گمانه ها نشان از مقوله دیگری غیر از خطای انسانی می دهد اما در این مقال بحث را در خصوص اقدام اخیر تروئیکای اروپایی علیه برجام ادامه می دهیم.

در خصوص برجام متاسفانه با بی تدبیری ها و سوء مدیریتهای شخص آقای روحانی و تیم مذاکره کننده کشور برای دستیابی به یک توافقی که منافع کشور حفظ شود، تیر خلاص بر پیکر بی جان برجام با فعال شدن مکانیسم ماشه شلیک شد و نشان داد رییس جمهور مدعی حقوقدان، از قِبل برجام چنان کشور را به مرحله خطرناک کشانده است که در تاریخ انقلاب اسلامی همانند مقطع کنونی حتی در دوره جنگ تحمیلی هم یافت نمی شود؟!

به گزارش عصر امروز برجام (این توافقنامه سراسر باخت برای ایران اسلامی) که روزی جناب روحانی بخاطر آن اهانتهای بیشماری به منتقدان خود می کردند الان نشان داد که تمام آن دلواپسی ها نه از روی جناحی و حزبی و حسادت! بلکه از روی علم و آگاهی کامل از ماهیت طرف مقابل بوده است که متاسفانه شخص آقای روحانی اصلا گوش شنوایی برای شنیدن آنها نداشت! که عاقبت هم این مردم هستند که باید شانه هایشان زیر بار تمام مصیبتهای پیش رو سنگین شود که البته همچون گرانی بنزین و ارز و پایین آمدن ارزش پول ملی که فشار آن بر مردم محروم بود کک این دولت هم اصلا نمی گزد!

و هنوز یادمان نرفته است که وقتی منتقدان از عدم صداقت شخص رییس جمهور محترم و تیم مذاکره کننده هسته ای با مردم خود در نحوه انعکاس مذاکرات و توافقات صورت گرفته سخن می گفتند و اعلان می نمودند که سخنان این حضرات با طرف مذاکره کننده خارجی کاملا مغایرت دارد به کاسب تحریم و بی سواد و... هزار اهانت دیگر مورد نوازش قرار می گرفتند!

و حالا که کار به اینجا رسیده است باز بجای عذرخواهی صادقانه از مردم و قبول اشتباه در اعتماد بیجا به غرب و انجام تمام تعهدات یکطرفه که دست خود را خالی کرده اند که اکنون چنین در گرداب بی تدبیری گرفتار آمده اند باز بازی دیگری را در پیش گرفته اند که فقط با امنیت ملی و زیر سئوال بردن نیروهای مسلح که بازوی توانای امنیت می باشند همراه شده اند!

و در آخر انتظار داریم حالا که جناب رییس جمهور محترم سخن از نوکری مردم و صداقت در عذرخواهی را مطرح می نمایند باید بیایند و از مردم کشور بخاطر بستن توافقی که فقط حقوق آنها ضایع شده است عذرخواهی نمایند تا ثابت کنند که سخنان شان سوای 6 سال گذشته از روی صداقت می باشد!؟
کد مطلب : 275881