توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸
چطور پومپئو دیوانه توقع دارد غیر از احمقها کسی دیگر این تصاویر را باور کند!
دولت احمق ترامپ با انتشار عکسهایی مبهم و جدید مدعی شده است که ایران پس از انفجار نفتکشها مجددا به صحنه عملیات مراجعه کرده و یک مین منفجر نشده را از کشتی حادثه دیده جدا کرده است!
چطور پومپئو دیوانه توقع دارد غیر از احمقها کسی دیگر این تصاویر را باور کند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دولت احمق ترامپ با انتشار عکسهایی مبهم و جدید مدعی شده است که ایران پس از انفجار نفتکشها مجددا به صحنه عملیات مراجعه کرده و یک مین منفجر نشده را از کشتی حادثه دیده جدا کرده است!


 
بنا بر این گزارش، رادیو فردا ارگان سازمان سیا در مطلبی نوشت است که: "دولت آمریکا یک روز پس از حمله به این دو کشتی ویدئویی منتشر کرد و گفت، این تصاویر قایق گشتی سپاه پاسداران را نشان می‌دهد که به یکی از کشتی‌های آسیب‌دیده نزدیک شده و یک «مین عمل‌نکرده را از بدنه این نفتکش‌ جدا کرده‌است». "

به گزارش خبرنگار ما انتشار چند تصویر مبهم از حضور تعدادی افراد که آمریکا ادعا می کند نیروهای سپاهی هستند تنها مدرک معتبر یک ابرقدرت خیالی است که سعی دارد نقش پادوهای خود را در انفجار این نفتکشها به گردن ایران بیندازد!

به گزارش عصر امروز این تصاویر مبهم که تنها ادعای آمریکا می باشد نشان از استیصال یک ابرقدرت پوشالی دارد که معلوم نیست چگونه خواسته دروغی به این بزرگی را به خورده ملتها بدهد که هیچ احمقی جز سران ابله شیخ نشین منطقه آن را باور ندارند زیرا هیچ عقل سلیمی قبول نمی کند که اگر بر فرض ادعا ایران در این حملات دخیل بوده چگونه ریسک مجدد حضور در کنار کشتیهای آسیب دیده را با وجود چشمهای متعددی که به آن نظاره می کند قبول کند!؟

ضمن اینکه این تصاویر مبهم هیچ نشانه ای از ایران ندارد که آمریکا آن را به ایرانی ها منتسب نموده است!

کد مطلب : 263659