توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵
استراماچونی: شکست بعد از 2 ماه کار سخت برایم قابل قبول نیست
سرمربی تیم فوتبال استقلال از شکست تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز ابراز تأسف کرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، آندره‌آ استراماچونی پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: برای من قابل قبول نیست که اولین بازی ما پس از دو ماه کار سخت با شکست همراه باشد. اولین بازی من به عنوان یک مربی ایتالیایی در ایران مسابقه‌ای بود که مترجم ایرانی کنارم نبود.

 
وی ادامه داد: بازی را خیلی بد شروع کردیم و ماشین‌سازی بهتر از ما بود. در دقیقه اول یا دوم ماشین‌سازی فرصت خوبی داشت که حسینی توپ را به خوبی کنترل کرد. در ادامه بازی را به دست گرفتیم و در نیمه دوم ماشین‌سازی از خط نیمه عبور نکرد. اصلاً مستحق این باخت نبودیم. یک توپ را از دست دادیم و نتیجه را واگذار کردیم.


سرمربی تیم فوتبال استقلال که به شدت عصبانی بود و در نشست خبری فریاد می‌زد، ادامه داد: این اشتباه از طرف بازیکنان ما بود. در فوتبال این اشتباه اجتناب‌ناپذیر است و پیش می‌آید. از تیم ماشین‌سازی تشکر کرده و به آنها برای بردشان تبریک می‌گویم.

 
استراماچونی عنوان کرد:پس از دو ماه کار سخت ادامه می‌دهیم، اما کاری که کردید (عدم حضور مترجم در کنار من در طول بازی) درست نبود و بی‌حرمتی و خرابکاری بود و برای من احترام قائل نشدید اما من کسی نیستم که تسلیم شوم. نمی‌دانم فدراسیون فوتبال مقصر این اتفاق بوده یا ایتالیا یا باشگاه استقلال اما از سمت کسی بوده که با من مشکل داشته است.

 
استراماچونی پس از اظهاراتش با عصبانیت صندلی را کنار زد و بدون اینکه پاسخگوی سؤالات خبرنگاران باشد، نشست خبری را ترک کرد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 267754