۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷
برخوردهای تمام سرهنگی روحانی این روزها از کجا نشات می گیرد؟
آقای روحانی بدلیل ناموفق بودن در اداره کشور و نارضایتی مردم؛ خود را تمام شده می بیند بویژه اینکه اصلاح طلبان پروژه عبور ازروحانی را همانند خاتمی رقم زده و با جداسازی خود از دولت بی کارنامه؛ نقشه فتح مجلس یازدهم را بدون اتکاء به روحانی در دستور کار خود قرار داده اند.
برخوردهای تمام سرهنگی روحانی این روزها از کجا نشات می گیرد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آقای روحانی بدلیل ناموفق بودن در اداره کشور و نارضایتی مردم؛ خود را تمام شده می بیند بویژه اینکه اصلاح طلبان پروژه عبور ازروحانی را همانند خاتمی رقم زده و با جداسازی خود از دولت بی کارنامه؛ نقشه فتح مجلس یازدهم را بدون اتکاء به روحانی در دستور کار خود قرار داده اند.

بنا بر این گزارش از سوئی زندانی شدن حسین فریدون و دستگیری مفسدین اقتصادی منتسب به روحانی و دستگیری دانیال زاده و روح اله زم؛ بعنوان جعبه سیاه اطلاعات، عرصه رابه آقای روحانی تنگ کرده است و به عواقب عاقبت خود، بعد از ریاست جمهوری می اندیشد و لذا بر همین اساس به خودزنی سیاسی روی آورده است.

از این روی حمله به ارکان نظام بویژه شورای نگهبان و قوه قضائیه، و اخیرا هم درگیری با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی از این اقدامات می باشد که قطعاً در روزها و ماه های آینده شاهد رفتارها و گفتارهای هنجار شکنانه و دور از انتظار از ایشان خواهیم بود زیرا آقای روحانی تمام حیثیت خود را برای موفقیت خیالی و فرضی برجام گذاشته است و علیرغم تذکرات رهبری اصرار به ادامه روش غلط خود داشته و یا بعبارتی مامور به اینکار می باشد.

لذا برای به هدف رسیدن خود به هر فرمی دست خواهد زد تاجامعه را به تنگنای بیشتری گرفتار کند و از سوی دیگر افکار عمومی جامعه را با شعارها و دستاوردهای خیالی برجام؛ امیدوار و همراه سازد.

و باید از اغتشاشات اخیر به بهانه افزایش قیمت بنزین از بی تدبیریها و عدم کفایت رئیس جمهور با همدستی رئیس مجلس و هم حزبی های خود در دولت و مجلس و احزاب معاند نام برد.
 
ازسوئی روحیه عدم پاسخگوئی و فرافکنی؛ و حاشیه سازی؛ از شاخصه های بارز رئیس جمهور مدعی اخلاق می باشد که بصیرت و آگاهی مردم را بیش از گذشته می طلبد؛ بویژه اینکه انتخاب صحیح نیروهای انقلابی برای مجلس آینده؛ راه حساب کشی از ایشان و خسارتهای وارده به کشور را هموار خواهد ساخت.

 ۲۸ ابان ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 272578
۱۳۹۸-۰۸-۳۰ ۰۰:۴۱:۰۳
دانیال زاده آزاد - ببخشید مرخصی- شد. دل فریدون شاد شد و فتنه تمام شد.
 
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند