توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
درخواست تجمع بسیج دانشجویی ۷ دانشگاه تهران جلوی مجلس
بسیج دانشجویی ۷ دانشگاه تهران با ارسال نامه‌ای به فرماندار تهران مجددا درخواست خود مبنی‌بر برگزاری تجمع جلوی مجلس را مطرح کردند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، بسیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران مجددا با ارسال نامه‌ای به فرماندار تهران درخواست خود مبنی‌بر برگزاری تجمع جلوی مجلس جهت انعکاس مسائل اقتصادی و تبعیض و فاصله طبقاتی بین برخی مسئولین را مطرح کردند.
 
مشروح این نامه بدین شرح است:
 
فرماندار محترم تهران
سلام علیکم
عطف به نامه اول بسیح دانشجویی 7 دانشگاه تهران به شماره 96/1040 و تاریخ 96/10/17 مبنی بر درخواست از آن مرجع قانونی محترم برای دادن مجوز برپایی تجمع در کنار مجلس شورای اسلامی اعلام می‌دارد، بسیج دانشگاه‌هایی که این نامه از طرف آنها صادر می‌شود. برای رسیدن به اهداف خود که طبق حکم حضرت امام خمینی(ره) برای تشکیل بسیج دانشجویی، «حضور در صحنه بسیج دانشجو و طلبه باعت می‌شود. ریشه ضد انقلاب در تمامی ابعاد از بیخ و بن کنده شود... ». همچنین انتقال دردهای مردم به مسئولینی که باید از اتاقهایشان بیرون بیایند و ناامیدی دشمنان و ضد انقلاب خارج‌نشین است، درخواست تجمع خود را تجدید می‌کند و خواهشمند است طبق اصل 27 قانون اساسی و قوانین موید به آن رسیدگی فرمایید.
 
مکان تجمع: ضلع شمال شرقی مجلس شورای اسلامی (درب مراجعین)
 
زمان تجمع: یکشنبه اول بهمن 1396 ساعت 13 تا 17
موضوع: انعکاس دردهای عمدتا اقتصادی، همچنین تبعیض و فاصله طبقاتی که باید با نمایندگان مجلس و به جهت شان نظارتی مجلس با قوای دیگر در این قالب مطرح شود.
 
مثل نامه أول تاکید می‌شود در صورت موافقت اولیه، مسئولین برگزاری تجمع در اسرع وقت معرفی خواهند شد.
 
همچنین قابل ذکر است از آنجایی جواب نامه اول دو روز قبل از تاریخ تجمع اول تنظیم و یک روز قبل از آن به دست ما رسید و ترتیبات اجرایی به وقت بیشتری نیاز دارد، خواهشمند است پاسخ را در زمان کوتاه‌تری اعلام بفرمایید.
کد مطلب : 227172