۲
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴
برخورد سرهنگی "روحانی" با فرهنگی ترین شورای عالی کشور!
جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور پس یک وقفه طولانی با برخوردهای سرهنگی و عدم دعوت از منتقدین رئیس جمهور برگزار گردید!
برخورد سرهنگی "روحانی" با فرهنگی ترین شورای عالی کشور!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور پس یک وقفه طولانی با برخوردهای سرهنگی و عدم دعوت از منتقدین رئیس جمهور برگزار گردید!

بنا بر این گزارش دوتن از اعضای شورای عالی فضای مجازی در حالی به اولین جلسه این شورا در سال 98 دعوت نشده بودند که انتقادات آنان از رئیس جمهور در آخرین جلسه این شورا در سال گذشته به تنش کشیده شده بود و رئیس جمهور خواهان خارج شدن آنان از جلسه گردیده بود؟!

به گزارش خبرنگار ما متاسفانه با تمام ادعاهای اعتدال و تدبیر از سوی رئیس جمهور و اعضای دولت شاهد این مهم هستیم که شخص آقای روحانی و بسیاری از اعضای کابینه ایشان تحمل انتقادات را نداشته و با منتقدین به بدترین شکل ممکن برخورد می نمایند.

برخوردهای "سرهنگی" شخص آقای روحانی با عدم دعوت از متخصص ترین اعضای یک شورای فرهنگی نشان از این موضوع دارد که متاسفانه مشکلات ایجاد شده در برجام و گرانی های افسار گسیخته در جامعه که با عدم مدیریت دولت هر روز بیشتر از روز پیش می شود باعث شده است که ایشان تاب انتقادات را در  هیچ حوزه ای نداشته و با منتقدان برخوردهای خارج از عرف می نمایند.
به گزارش عصر امروز البته ذکر این موضوع نیز مهم است که ایشان در دوره اول ریاست جمهوری خود نیز تاب سخنان مخالفین و منتقدین خود را نداشته و با بدترین عناوین از جمله " بی شناسنامه، بی سواد، تازه به دوران رسیده..." و بسیاری دیگر از کلماتی که در شان مقام اول اجرایی کشور نمی باشد با منتقدین برخورد می نمودند؟!
کد مطلب : 257377
۱۳۹۸-۰۱-۲۸ ۱۵:۴۰:۴۲
ما از اول هم می دانستیم که روحانی اهل این کار نیست وبه هر حال با گول زدندمردم وترساندمردم از جنگ از مردم رای گرفت وحالا معلوم شد که همش دروغ گفته وباید هر چه زود تر آن را بر گنار کرد چون مملکت را خراب کرده
 
۱۳۹۸-۰۱-۲۹ ۱۸:۲۷:۰۴
روحانی یک سرهنک به تمام معنی است که در انگلیس دوره دیده وخیلی حریف است وباید مواظب او باشیم