۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال پاسخ بدهد/ آیا این عکس صحت دارد؟
عکسی عجیب در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که از قضاوت یک خانم داور در مسابقه نوجوانان پسر در استان بوشهر حکایت می کند؟
وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال پاسخ بدهد/ آیا این عکس صحت دارد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز عکسی عجیب در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که از قضاوت یک خانم داور در مسابقه نوجوانان پسر در استان بوشهر حکایت می کند؟بنا بر این گزارش این عکس که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود در صورت صحت نشان از برنامه سازماندهی شده و مشکوک مدیران غربگرا برای گسترش اختلاط زن و مرد و رواج فساد در عرصه ورزش است که بنا بر ادعای منتشر کننده گان عکس همین هفته(شب گذشته) در مسابقات فوتبال نوجوانان پسر استان بوشهر از داور زن استفاده شده است.

به گزارش عصر امروز البته از سازمان لیگی که در شب شهادت ائمه هدی علیهم السلام مسابقات فوتبال برگزار می کند و مردم را به پایکوبی وادار می کند خیلی هم دور از  انتظار نیست که این اقدام را انجام داده است و برنامه کاملا مشخص است، که برای قبح شکنی دست به هر اقدامی می زنند.

و الا چه ضرورت و یا نیازی به حضور داور زن برای مردان می باشد جز قبح شکنی و زمینه سازی برای اختلاط هرچه بیشتر زنان و مردان در میدان ورزش؟ نتیجه این اختلاطها هم که کاملا مشخص است. این بخشی از پروژه اندولیزه کردن جامعه ایران است و باید تنها به این رفتارهای مشکوک مدیران غربزده دولت روحانی با نگاه ضدامنیتی توجه کرد و نه یک آسیب فرهنگی ساده، زیر دستگیریهای اخیر و پرونده هایی همچون فیلم گاندو نشان داد که شبکه های نفوذ غرب بشدت فعال هستند.
حالا تنها باید وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال پاسخ بدهد که این عکس صحت دارد یا نه.
کد مطلب : 266511
Ireland
۱۳۹۸-۰۵-۱۱ ۰۷:۱۱:۱۸
نشسته ایم و دارند 2030 را اجرا می کنند. الان وقت اجرای بند میم وصیت نامه امام خمینی است. بگذارید حرف دلم را صریح بزنم. راه حل واقعی در بازگشت به الکوی موفق و مقتدرانه خلخالی است.