توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۶
شرکت سهامی کابینه صدای همه را در آورده است!
سطح گمانه زنی ها در مورد کابینه جدید حسن روحانی بالا رفته است. برخی اخبار رسانه ها حکایت از آن دارد که تغییرات زیادی در دولت رخ خواهد داد.
شرکت سهامی کابینه صدای همه را در آورده است!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سطح گمانه زنی ها در مورد کابینه جدید حسن روحانی بالا رفته است. برخی اخبار رسانه ها حکایت از آن دارد که تغییرات زیادی در دولت رخ خواهد داد.

بنا بر این گزارش، سطح اختلافات در این مورد بالاست و اصلاح طلبان هم خواسته های حداکثری از حسن روحانی دارند که با بخشی از آن ها مخالفت شده است در این میان رسانه های اصلاح طلب تلاش کرده اند تا اینگونه وانمود نمایند که قرار است رییس جمهور اکثر کرسی ها را در اختیار اصلاح طلبان قراردهد.

به گزارش خبرنگار ما، اما آشوب بازار سهم خواهی این روزهای بسیاری از رسانه ها و احزاب اصلاح طلب در خصوص کابینه آینده کار را به جایی رسانده است که صدای برخی دیگر از اصلاح طلبان را درآورده است. 

احمد پورنجاتی با انتشار متنی در صفحه اجتماعی اش چنین آورده است: " کابینه ای که در چارچوب «ملاحظات» شکل بگیرد، به کار «گرگم به هوا »می آید. یا مدام باید جاخالی بدهد یا آماج انگولک های قرصت سوز می شود. آمیزه ای از : وفای به عهد و تدبیر خردمندانه و دلیری و ریسک پذیری لازم است تا شاید یک بار هم که شده ، دولتی چابک و پا به رکاب را تجربه کنیم...
هان ای «کار گروه های پیشنهاد کابینه» مبادا شیر برنج و فیرنی و آش ابودردا را با نام مستعار اعتدال و اصلاحات به رییس جمهوری که آن وعده ها را به مردم داده پیشنهاد کنید.  «عمه جان» سلام می رساند. "به گزارش عصر امروز ظاهرا این فشارها برای سهم خواهی از روحانی در کابینه آینده باعث شده است تا شکاف میان اصلاح طلبان و روحانی افزایش یابد و سطح انتقادات از روحانی را در میان اصلاح طلبان بالاتر ببرد که باید دید در انتها آیا روحانی تسلیم خواسته ها و سهم ها می شود یا توان تشکیل کابینه ای به خواست خود، معتدل و مستقل که وعده آن را به مردم داده بود خواهد شد.
کد مطلب : 209029