توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷
اجرای طرح‌های شیرین‌سازی آب دریا در سراسر استان بوشهر
استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر گفت: برای تأمین آب آشامیدنی پایدار عملیات طرح‌های شیرین‌سازی آب دریا در نقاط شهری و روستایی استان بوشهر در حال اجرا است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، عبدالکریم گراوند صبح امروز در بررسی روند اجرای پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای این پروژه اظهار داشت: بر اساس تعهد گروه "مپنا" پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر در زمان‌بندی تعیین شده وارد مدار تولید می‌شود.

وی با قدردانی از تلاش سرمایه‌گذار و شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر در اجرای این طرح تصریح کرد: تکمیل آب‌شیرین‌کن 35هزار متر مکعبی  نقش مهمی در تأمین آب پایدار استان بوشهر دارد.

 استاندار بوشهر با تاکید بر این نکته که پروژه یاد شده با تلاش شبانه‌روزی در حال ساخت است بیان کرد: با اراده‌ای که در اجرای این پروژه است پیش بینی می‌شود براساس برنامه‌زمان‌بندی تکمیل و افتتاح ‌شود.

گراوند از اجرای طرح‌های شیرین‌سازی آب دریا در نقاط مختلف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در راستای تامین آب آشامیدنی سالم و حل مشکلات آبرسانی استان بوشهر، پروژه‌های شیرین‌سازی آب دریا در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر در حال اجراء است که با تکمیل آنها، این استان از مشکل تاریخی تامین آب شرب عبور می‌کند.

استاندار بوشهر هم با قدردانی از تلاش سرمایه گذار و شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: با افتتاح آب‌شیرین‌کن 35هزار متر مکعبی بوشهر این شهر از پایداری مطمئنی در تامین آب می‌رسد. عبدالکریم گراوند بیان کرد: با اراده‌ای که در اجرای این پروژه است پیش بینی می‌شود براساس برنامه‌ زمان‌بندی تکمیل و افتتاح ‌شود.

وی تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاها را در اولویت برنامه‌های استان بوشهر دانست و تاکید کرد: از 2 سال گذشته طرح‌های مهم و اثرگذاری در تحقق مطالبات مردم در تامین آب شرب در قالب پروژه‌های مختلف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در شهرها و روستا اجرایی شده که  تکمیل آنها تحولی در تامین آب پایدار استان بوشهر ایجاد می‌کند.

استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش شرکت آب و فاضلاب در تدوین پروژه‌های آب شیرین‌کن در شهرها و روستاها خاطرنشان کرد: روند اجرای این پروژه‌ها تسریع یافته که تکمیل و در مدار قرار گرفتن آنها در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.
کد مطلب : 285926