۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۷
در جشن مادران آسمانی و تکریم خانواده معظم شهدا عنوان شد/
مادران نسل های سوم و چهارم انقلاب، فرزندان خود را مدافع دین و نظام اسلامی تربیت کرده اند
مادران شهدا با تاسی به حضرت فاطمه زهرا(س)، فرزندانشان را برای دفاع از دین و قرآن تربیت کرده اند. امروزه نیز همین مادران و همچنین مادران نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی، فرزندان خود را برای تقویت بنیان های نظام جمهوری اسلامی ایران، تربیت کرده اند.
مادران نسل های سوم و چهارم انقلاب، فرزندان خود را مدافع دین و نظام اسلامی تربیت کرده اند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز جشن مادران آسمانی و تکریم خانواده معظم شهدا با حضور علما و ائمه جماعات مساجد و بسیجیان پایگاه های بسیج مساجد کیانشهر در مسجد جامع حضرت رقیه(س) کیانشهر برگزار شد.


حجت الاسلام والمسلمین یونس ستاری، استاد سطوح عالی حوزه علمیه و امام جماعت مسجد جامع حضرت رقیه(س) در این همایش گفت: حضرت زهرا (س) الگوی ولایت مداری، ادب، تقوی و اخلاص هستند.


وی در ادامه با اشاره به مجلس رقص شهرداری تهران اظهار داشت: مسئولان کشور در همه مجالس باید اخلاق و عفت فاطمی را رعایت کنند و نسبت به حضور در مجالس فسادآلود پرهیز کنند.


ستارس افزود: شهدا چراغ راه هدایت ما هستند و ما باید با ایثار، راه آنان را ادامه دهیم و هرگز از استمرار این راه، کوتاهی نخواهیم کرد. لذا ما همواره باید با اخلاص و تقوی، راه امام خمینی(ره) و شهدا را ادامه دهیم و در این مسیر، باید پیرو حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.


وی درادامه با اشاره به تقدیم شهدای مدافعه حرم در راه اسلام گفت: مادران شهدا با تاسی به حضرت فاطمه زهرا(س)، فرزندانشان را برای دفاع از دین و قرآن تربیت کرده اند. امروزه نیز همین مادران و همچنین مادران نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی، فرزندان خود را برای تقویت بنیان های نظام جمهوری اسلامی ایران، تربیت کرده اند.


در ادامه این مراسم باشکوه، مداحان اهل بیت(ع) مداحی کردند و در مدح فضائل حضرت زهرای مرضیه(س)، و همچنین صبر و ایثار خانواده معظم شهدا به ویژه مادران و همسران شهدا، مرثیه سرایی کردند.


تجلیل از خانواده معظم شهدا و مادران و همسران بزرگوار شهدا، پایان بخش همایش مادران آسمانی بود.
کد مطلب : 231376
اکرم کاظمی
۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۲۲:۰۰:۲۴
به نظرمن شمابهترین گزارشگرهستی ازخداوندخواستارم درهمه ی کارهایتان موفق وپیروز باشید